"Siostry": Czy Chiara będzie bronić Roberta w sądzie? Opis 5 i 6 odcinka

Data: 2020-07-07 11:14:36 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Dziś w telewizji pojawi się kolejny, 5 odcinek popularnego na TVP włoskiego serialu Siostry. Co wydarzy się w nowych odcinkach produkcji? Sprawdźcie nasze streszczenia! 

Obrazek w treści "Siostry": Czy Chiara będzie bronić Roberta w sądzie? Opis 5 i 6 odcinka [jpg]

Siostry to włoski dramat kryminalny z 2017 r. przedstawiający losy prawniczki Chiary, która zajmuje się kwestią tajemniczej śmierci własnej siostry. Już niebawem w telewizji wyemitowany zostanie kolejny odcinek serialu. Co warto o nim wiedzieć?

Siostry – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odcinku serialu? W nowym epizodzie Chiara coraz bardziej angażuje się w sprawę swojej siostry. Niebawem odwiedza w areszcie Roberta, byłego męża Eleny oskarżonego o jej morderstwo. Mężczyzna prosi Chiarę o to, by ta broniła go w sądzie.

Czytaj także: "La Bandida": Jose zakochany w Marinie. Streszczenie 5 i 6 odcinka.

Chiara nie jest przekonana do tego pomysłu. Nie tylko dlatego, że może dojść do konfliktu interesów, ale również – nie jest pewna co do niewinności swojego byłego szwagra. 

Kobieta coraz gorzej radzi sobie również z opanowaniem rzeczywistości – okazuje się, że opieka nad dziećmi nie jest wcale tak prostą sprawą. Na szczęście z pomocą przychodzi Daniele, inny prawnik z kancelarii Chiary. Pomiędzy adwokatami rodzi się uczucie. 

Tymczasem matka Eleny jest pewna, że duch jej córki odwiedza ją, bo chce zostać wysłuchanym. 

Siostry – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek serialu Siostry? Nowy epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 7 lipca na antenie TVP 2 o godz. 22:10. 

Czytaj także: "Siostry" – nowy serial TVP

Po premierze w telewizji nowy odcinek serialu zobaczyć będzie można także w internecie – za pośrednictwem serwisu VOD Telewizji Polskiej. 

Siostry – opis 6 odcinka

Śledztwo w sprawie śmierci Eleny dalej tkwi w martwym punkcie, a Robert przebywa w więzieniu. Oskarżenie byłego męża siostry budzi w Chiarze coraz większe wątpliwości. 

Czytaj także: "Siostry" – co wydarzy się w odcinku 3? 

Niebawem do dzieci Eleny docierają informacje o tym, że ich tata został podejrzany o zabójstwo matki i przebywa teraz w areszcie. Dzieci nie mogą się z tym pogodzić – są pewne niewinności ojca. 

Niebawem Chiara odnajduje nowy trop, który prowadzi ją do tajemniczego malarza. Okazuje się, że mężczyzna miał obsesję na punkcie Eleny. To ostatecznie przekonuje Chiarę do tego, by podjąć się obrony Roberta. 

Siostry – gdzie obejrzeć 6 odcinek? 

6 odcinek serialu Siostry wyemitowany zostanie przez TVP 2 we wtorek, 14 lipca o godz. 22:05.

Czytaj także: "Siostry" - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku? 

Po emisji serialu w telewizji, nowy odcinek pojawi się także na platformie vod.tvp.pl. 

Siostry – książka

Serial Siostry powstał na kanwie oryginalnego scenariusza, który nie jest powiązany z żadną istniejącą książką. Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść W głębi lasu. Książka Harlana Cobena przedstawia losy prokuratora, który zajmuje się sprawą odnalezionych zwłok mężczyzny. Okazuje się, że ciało należy do chłopaka, który przed laty zaginął wraz z siostrą prokuratora. To daje mężczyźnie nadzieję by sądzić, że jego siostra nadal żyje. Rozpoczyna jej poszukiwania. 

Książkę W głębi lasu kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje