"Siostry": Chiara zostaje zaatakowana. Co wydarzy się w 8 i 9 odcinku serialu Siostry?

Data: 2020-07-28 16:47:53 Autor: pobarski

Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki włoskiego serialu obyczajowego pt. Siostry. Co warto wiedzieć na temat 8 i 9 odcinka? 

Obrazek w treści

Siostry to kryminalno-obyczajowy serial emitowany w wakacje przez Telewizję Polską. Już niebawem wystąpią kolejne epizody produkcji. 

Siostry – odc 8 opis

Co wydarzy się w 8 odc serialu Siostry? W nowym odcinku serialu dojdzie do przeniesienia Roberta do domu w ramach aresztu domowego. To wszystko zasługa Chiary, która dla byłego męża siostry poświęciła własną karierę. Prawniczka wciąż wierzy, że uda jej się odnaleźć zabójcę siostry. Tymczasem na elewacji domu pojawiają się chuligańskie napisy, które osądzają Roberta. 

Czytaj także: "Siostry" – nowy serial TVP

Niebawem ktoś atakuje Chiarę. Okazuje się, że sprawcą napadu jest podejrzany o śmierć Eleny malarz. Mężczyzna jednak przekazuje niepokojące informacje – jego zdaniem Elena wciąż żyje.

Siostry – gdzie obejrzeć 8 odc? 

8 odcinek serialu Siostry zobaczyć będzie można już we wtorek, 28 lipca o godz. 21:45 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: "La Bandida": Graciela chce otworzyć burdel. Opis 26 i 27 odcinka? 

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Siostry – odc 9 opis

Co będzie w 9 odc serialu Siostry? Tym razem dojdzie do wypadku, w którym udział bierze Giulio, czyli najmłodszy syn Eleny. W czasie szkolnej zabawy dochodzi do tragedii, a chłopczyk potrzebuje transfuzji krwi. Dawcą stara się zostać jego ojciec, jednak nieoczekiwanie okazuje się, że mają oni różne grupy krwi. Tym samym – oznacza to – że chłopczyk nie jest biologicznym synem Roberta. 

To rzuca nowe światło na sprawę zabójstwa Eleny. Chiara nie podda się i dalej będzie kontynuować poszukiwania sprawcy morderstwa. 

Siostry – gdzie obejrzeć 9 odc? 

Gdzie można zobaczyć 9 odcinek serialu Siostry? Nowa część produkcji wyemitowana zostanie na antenie TVP 2 we wtorek, 4 sierpnia o godz. 21:55. 

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha! 

Po premierze serialu w telewizji, nowy odcinek zobaczyć będzie można również na platformie vod.tvp.pl. 

Siostry – książka

Serial Siostry oparty jest na oryginalnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, które fabuła bezpośrednio odnosiłaby się do wydarzeń z serialu. 

Zamiast tego polecić możemy wam inny tytuł – powieść W głębi lasu autorstwa Harlana Cobena. Produkcja przedstawia losy prokuratora zajmującego się sprawą niezidentyfikowanego mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że denat powiązany jest z zaginioną przed laty siostrą prokuratora. 

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje