Kiedy 4 sezon Skazanej? Znamy datę premierowego odcinka serialu "Skazana"!

Data: 2024-06-04 11:35:26 | aktualizacja: 2024-06-04 11:35:18 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Już 11 czerwca w Polsce zadebiutuje platforma streamingowa Max - a wraz z nią finałowy, 4 sezon serialu Skazana! Ile będzie odcinków i kogo zobaczymy w obsadzie? Hit od grupy TVN powróci w wielkim stylu. Dostęp serialu w serwisie Max oznacza, że produkcję będą mogli oglądać widzowie na całym świecie. 

Bohaterki serialu Skazana, sezon 4 Fot. Player Original / x-news.pl

Skazana 4 serial - o czym będzie?

Śledztwo w sprawie Hepnera wydaje się tkwić w martwym punkcie. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski nie bardzo wiedzą, co robić, bo pakt Kosy, Alicji i Pati wiąże im ręce. Aby zmienić stan rzeczy, cała rójka znów trafia do jednej celi, do zakładu karnego w Zabrzu. Dorota Wójcik dalej przebywa w szpitalu psychiatrycznym i chce, by Kraszewski napisał jej biografię. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Wiki zgłasza się do Maria, chce zeznawać. Mężczyzna dowiaduje się, że Pati jest niewinna. Chce wykorzystać tę wiedzę do skazania Alicji. 

Skazana 4 – ile odcinków?

Serial Skazana w finałowym, czwartym sezonie będzie miał zaledwie 4 odcinki! Za to producenci zapewniają, że każdy dostarczy widzom sporych emocji. 

Przeczytaj także: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Dodajmy, że serial Skazana to zdecydowanie największy hit grupy TVN, który otrzymał takie nagrody, jak "Tytanowe Oko" oraz Telekamerę. Produkcja doczekała się również spin-offu - serialu Pati.

Skazana 4 – kiedy emisja? Gdzie obejrzeć 4 sezon Skazanej? 

Pierwszy odcinek będzie miał swoją premierę na platformie Max we wtorek 11 czerwca 2024. Drugi odcinek będzie dostępny już w piątek 14 czerwca, trzeci 21 czerwca, a czwarty 28 czerwca 2024. Na platformie pojawią się także poprzednie sezony produkcji. 

Przeczytaj także: o czym jest serial Skazana? 

Skazana 4 – obsada

W 4 sezonie serialu Skazana pojawią się aktorzy, których doskonale znamy z wszystkich sezonów. W roli Alicji - niezastąpiona Agata Kulesza. A partnerują jej między innymi: Aleksandra Adamska (jako Patrycja Cichy "Pati"), Marta Malikowska (jako"Kosa"),  Leszek Lichota (jako Michał Kraszecki), Tomasz Schuchardt (jako Bartłomiej Dworak "Penis"), Kinga Jasik ( jako Wiktoria Panek "Wiki"), oraz Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario")

Skazana - o czym były poprzednie sezony?

W sezonie pierwszym Skazanej śledzimy losy Alicji - sędzi, skazanej i osadzonej w więzieniu. Tam Alicja poznaje inne więźniarki i jednocześnie musi stawiać czoła bardzo trudnej rzeczywistości. W drugim sezonie Skazanej Alicja może starać się o uniewinnienie, ale niespodziewanie jej córka Hania przyznaje się do postrzelenia ojczyma. Trafia do tego samego więzienia, co matka, a ta zrobi wszystko, by ratować dziewczynę. W więzieniu wybuchnie bunt. W sezonie trzecim Alicja ma nadzieję, że uda jej się kierownika więzienia - Hepnera, który nadużywa swojej władzy. Martwi się również o stan córki, która ukrywa się za granicą. Czy w końcu sprawiedliwości stanie się za dość i Alicja odzyska wolność? 

Przeczytaj także:


Tagi: Skazana, seriale tv, Serial player,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje