Pozbyć się synowej. Film "Sposób na teściową"

Data: 2020-11-21 11:07:23 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Sposób na teściową to przezabawna komedia o relacjach pomiędzy teściową a synową. W rolach głównych w komedii z 2005 r. znalazły się Jennifer Lopez oraz Jane Fonda. 

Obrazek w treścifot. TVN/WB / x-news.pl

Już niebawem widzowie kolejny raz będą mogli zobaczyć kultową już komedię Sposób na teściową. Na ekranach ponownie pojawi się ceniona przez widzów Jane Fonda. 

Sposób na teściową – opis

O czym jest film Sposób na teściową? Nowa produkcja przedstawia losy Charlotte, kobiety, która od zawsze marzyła o miłości jak z bajki. Kiedy w końcu odnajduje swego wybranka, jest pewna, że wreszcie szczęście się do niej uśmiechnęło. 

Czytaj także: "Wielki mur". W wojnie o cały świat

I chociaż Kevin darzy ją silnym uczuciem, to tego samego nie można powiedzieć o jego… matce! Już od pierwszego spotkania Viola jest sceptycznie nastawiona do Charlotte, a z każdym kolejnym spotkaniem ich niechęć do siebie jeszcze bardziej się nasili. 

Wkrótce pomiędzy przyszłą teściową a potencjalną synową rozpocznie się prawdziwa wojna domowa!

Sposób na teściową – obsada

Kto wystąpił w filmie Sposób na teściową? W rolach głównych w produkcji pojawiła się Jane Fonda – wcielająca się w postać teściowej Violi oraz Jennifer Lopez, która zagrała Charolotte, przyszłą panią młodą. 

Czytaj także: Planeta singli 2 – Czy Ania zwiąże się z milionerem?

Oprócz nich Michael Vartan wcielił się w postać Kevina Fieldsa, wybranka Charlie. Na ekranach widzowie zauważą również m.in. Wandę Sykes, Adama Scotta czy Monet Mazur. 

Sposób na teściową – gdzie obejrzeć? 

Gdzie zobaczyć można film Sposób na teściową? Produkcja wyemitowana zostanie na antenie stacji TVN w sobotę 12 czerwca o 20:00.

Czytaj także: Mad Max na drodze gniewu – najważniejsze informacje o filmie

Popularną komedię romantyczną zobaczyć będzie można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Sposób na teściową – opinie

Czy warto zobaczyć film Sposób na teściową? Chociaż komedia posiada wyświechtany schemat, a jej fabuła jest nieco naiwna, to z całą pewnością warto zobaczyć ją dla Jane Fondy. Sposób na teściową to również porządny umilacz czasu, który niewątpliwie przyda się po trudnym tygodniu. 

Sposób na teściową – książka

Film Sposób na teściową powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka związana z tym tytułem. Zamiast tego możemy polecić coś innego – powieść Katarzyny Grocholi Nigdy w życiu! Książka przedstawia losy dziennikarki Judyty, która po rozstaniu z mężem musi na nowo zbudować swoje życie. Nie ułatwi jej tego dorastająca córka i zrzędzący rodzice! 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje