reklama

Pozbyć się synowej. Film "Sposób na teściową"

Data: 2020-11-21 11:07:23 Autor: Piotr Piekarski

Sposób na teściową to przezabawna komedia o relacjach pomiędzy teściową a synową. W rolach głównych w komedii z 2005 r. znalazły się Jennifer Lopez oraz Jane Fonda. 

Obrazek w treścifot. TVN/WB / x-news.pl

Już niebawem widzowie kolejny raz będą mogli zobaczyć kultową już komedię Sposób na teściową. Na ekranach ponownie pojawi się ceniona przez widzów Jane Fonda. 

Sposób na teściową – opis

O czym jest film Sposób na teściową? Nowa produkcja przedstawia losy Charlotte, kobiety, która od zawsze marzyła o miłości jak z bajki. Kiedy w końcu odnajduje swego wybranka, jest pewna, że wreszcie szczęście się do niej uśmiechnęło. 

Czytaj także: "Wielki mur". W wojnie o cały świat

I chociaż Kevin darzy ją silnym uczuciem, to tego samego nie można powiedzieć o jego… matce! Już od pierwszego spotkania Viola jest sceptycznie nastawiona do Charlotte, a z każdym kolejnym spotkaniem ich niechęć do siebie jeszcze bardziej się nasili. 

Wkrótce pomiędzy przyszłą teściową a potencjalną synową rozpocznie się prawdziwa wojna domowa!

Sposób na teściową – obsada

Kto wystąpił w filmie Sposób na teściową? W rolach głównych w produkcji pojawiła się Jane Fonda – wcielająca się w postać teściowej Violi oraz Jennifer Lopez, która zagrała Charolotte, przyszłą panią młodą. 

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula i Nadia znajdą wspólny język? Co wydarzy się w 35 i 36 odc BrzydUla 2?

Oprócz nich Michael Vartan wcielił się w postać Kevina Fieldsa, wybranka Charlie. Na ekranach widzowie zauważą również m.in. Wandę Sykes, Adama Scotta czy Monet Mazur. 

Sposób na teściową – gdzie obejrzeć? 

Gdzie zobaczyć można film Sposób na teściową? Produkcja wyemitowana zostanie na antenie stacji TVN w sobotę, 21 listopada o godz. 21:30. 

Czytaj także: "Król": Warszawa wrze, a Kaplica zostaje aresztowany! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Król?

Popularną komedię romantyczną zobaczyć będzie można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Sposób na teściową – opinie

Czy warto zobaczyć film Sposób na teściową? Chociaż komedia posiada wyświechtany schemat, a jej fabuła jest nieco naiwna, to z całą pewnością warto zobaczyć ją dla Jane Fondy. Sposób na teściową to również porządny umilacz czasu, który niewątpliwie przyda się po trudnym tygodniu. 

Sposób na teściową – książka

Film Sposób na teściową powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka związana z tym tytułem. Zamiast tego możemy polecić coś innego – powieść Katarzyny Grocholi Nigdy w życiu! Książka przedstawia losy dziennikarki Judyty, która po rozstaniu z mężem musi na nowo zbudować swoje życie. Nie ułatwi jej tego dorastająca córka i zrzędzący rodzice! 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.