Sprawa dla reportera - odcinek 858. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Data: 2022-06-23 10:37:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już dziś, tradycyjnie na "Jedynce", w godzinach wieczornych swoją emisję będzie miał kolejny odcinek programu dziennikarsko-interwencyjnego, prowadzonego przez nagrodzoną dziennikarkę, Elżbietę Jaworowicz.  

Obrazek w treści 

Źródło zdjęcie: TVP VOD

Program nosi tytuł "Sprawa dla reportera" i jest programem autorskim wspomnianej dziennikarki, której przy tworzeniu programu pomagają dziennikarze Telewizji Publicznej. Co tym razem znajdziemy w odcinku? Jakie problemy oraz sprawy poznamy?

Sprawa dla reportera: odcinek 858 – opis odcinka 23.06.2022

Po raz kolejny w Sprawie dla reportera śledzić będziemy kilka historii, w których uczestnicy programu opowiedzą o swoich problemach, szukając w programie pomocy i ratunku. Poznamy między innymi sprawę dwóch Cyganek, które twierdzą, że są szykanowane przez swoich sąsiadów, którzy je nienawidzą.

Czytaj również:  Sprawa dla reportera - odcinek 857. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Kobiety mieszkają od jakiegoś czasu w lokalu socjalnym, gdzie spotykają się z odrzuceniem, wyzwiskami, a nawet groźbami karalnymi, w tym podpaleniem. Czy Elżbieta Jaworowicz pomoże kobietom?

Sprawa dla reportera: odc. 858 - kiedy i gdzie emisja kolejnego odcinka?

858 odcinek programu zadebiutuje 23 czerwca 2022 roku. Premiera odcinka zaplanowana została na godzinę 21:55, na kanale TVP 1. 

Powtórka programu w piątek, 24 czerwca 2022 roku na kanale TVP 1, o godzinie 3:25, a także w sobotę, 25 czerwca o godzinie 9:15, na TVP 1. 

Czytaj również:  W księgarni odnaleziono sekretne przejście do tajemniczego pokoju

Widzowie, którzy wolą zobaczyć Sprawę dla reportera w Internecie, także będą mieli taką możliwość. Po emisji programu w telewizji, 846 odcinek Sprawy dla reportera obejrzeć można na TVP VOD.

Sprawa dla reportera - książki

"Sprawa dla reportera" to program od wielu, wielu lat tworzony i prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz. Znajdziemy w nim sprawy społeczne, polityczne i interwencyjne. Niestety, Elżbieta Jaworowicz nigdy nie wydała własnej książki. Polecamy natomiast książkę z gatunku reporterskiej literatury faktu, opowiadającą o bulwersującej sprawie zabicia Grzegorza Przemyka, o tytule Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka, Cezarego Łazarkiewicza, wydanej przez wydawnictwo Czarne.

Książkę „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka (Wydawnictwo Czarne)" można kupić taniej poniżej:

Tagi: programy publicystyczne, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy