Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak, uczestnicy zaśpiewają piosenki autora tekstów

Data: 2024-04-14 09:02:50 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. W ostatnim odcinku słuchaliśmy piosenek Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak, jak wynika z tytułu, uczestnicy zaśpiewają znane przeboje autora tekstów.  

Artur Orzech, nowy program "Szansa na sukces: Opole 2024". Zdjęcie: TVP Wilno

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak poświęcony jest znanemu artyście i twórcy tekstów. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak — opis odcinka programu

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty. Będzie on częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który nosi tytuł Szansa na sukces. Opole 2024: Małgorzata Uściłowska/Lanberry zobaczymy i usłyszymy nowych uczestników, którzy zaprezentują się widzom w formie programu, jaki już wszyscy dobrze znamy. 

Przeczytaj także: Wspaniałe stulecie: odcinki 201 i 202 na kanale TVP Kobieta! Sprawdź, co wydarzy się w serialu  

Tym razem prowadzący program Artur Orzech wylosuje dla uczestników utwory zmarłego w 2011 roku twórcy kabaretowego, a także autora tekstów, znanego felietonisty, twórcy audycji radiowych oraz telewizyjnych. Dziś w odcinku uzdolnieni wokalni ludzie zmierzą się z piosenkami, do których tekst napisał właśnie Andrzej Sobczyk. Usłyszymy takie przeboje jak:  "Daj mi tę noc" grupy Bolter, "Hi-fi" Wandy i Bandy czy "Przeżyj to sam" zespołu Lombard.

Czytaj też: Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Elektryczne Gitary, uczestnicy zaśpiewają przebije popularnego zespołu 

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Artur Orzech. 

Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak — kiedy w TV?

Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak, ten program, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej. Premiera w dniu dzisiejszym, w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku, o godzinie 15:15. 

Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak — gdzie oglądać odcinek?

Szansa na sukces. Opole 2024: Andrzej Sobczak, program z piosenkami znanego artysty odbywać się będzie, tak jak wspominaliśmy od godziny 15:15. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Program potrwa do około godziny 16:20. 

Przeczytaj także:


 

Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka w piątek, 19 kwietnia 2024 roku, o godzinie 4:05 na TVP HD oraz w sobotę, 20 kwietnia, o godzinie 15:15, na TVP 2. Również w niedzielę, 21 kwietnia, o godzinie 17:40 na TVP Rozrywka, we wtorek, 23 kwietnia, o godzinie 3:05 i w piątek, 26 kwietnia, o godzinie 15:50, na TVP Polonia. 

Tagi: Szansa na sukces, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje