Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, uczestnicy śpiewają przebije producenta muzycznego, kompozytora i wykonawcy

Data: 2023-11-26 10:19:31 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. Dwa tygodnie temu w odcinku wykonawcy śpiewali utwory Golden Life. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, jak wynika z tytułu, uczestnicy zaśpiewają znane przeboje tego artysty. 

Marek Sierocki, gospodarz programu " Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski".  

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, poświęcony temu artyście. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski — kto wystąpi na koncercie?

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty. Będzie on częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który nosi tytuł Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski zobaczymy i usłyszymy nowych uczestników, którzy zaprezentują się widzom w formie programu, jaki już wszyscy dobrze znamy. 

Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, uczestnicy wykonają utwory znanego zespołu

Tym razem prowadzący program Marek Sierocki wylosuje dla uczestników utwory producenta muzycznego, kompozytora i wykonawcy Sławomira Sokołowskiego. Artysta w latach 80-tych ubiegłego wieku stworzył zespół Bolter, który znany był z takich przebojów jak: "Więcej słońca" i "Daj mi tę noc". jako kompozytor współpracował także z takimi gwiazdami estrady jak: Krzysztof Krawczyk, Lora Szafran, Anna Jurksztowicz, Gabriel Fleszar, Stachursky, Maryla Rodowicz, Andrzej Cierniewski czy Michał Szpak. Uczestnicy programu zaśpiewają jego piosenki. 

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Marek Sierocki.

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski — gdzie się odbywa program?

Koncert Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, odbędzie się w jednym z polskich miast, gdzie usłyszymy uczestników konkursu, którzy, zgodnie z ramówką programu zaśpiewają wylosowane dla nich piosenki Sławomira Sokołowskiego.

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski — o której godzinie? Do której trwa?

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, koncert z piosenkami znanego zespołu odbywać się będzie od godziny 15:15. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Koncert potrwa do około godziny 16:20. 

Czytaj również: Kamerdyner - 4 odc. Rok 1923, romans Marity, już mężatki, i Mateusza odżywa. Streszczenie 4 i 5 odcinka

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski — gdzie oglądać?

Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej.

Czytaj również: Komisarz Alex: sezon 20 - odc. 251 i odc. 252: Znika córeczka sąsiadki Bogny, Gabrysi. Dochodzi także do mordstwa. Co się wydarzy?

Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 26 listopada 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka programu w poniedziałek, 27 listopada 2023 roku, o godzinie 22:35, na TVP Polonia oraz w piątek, 1 grudnia, o godzinie 15:50, także na tym kanale. 

Tagi: koncerty, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje