Szokujące odkrycie! Nowe filmy z cyklu „Kobra w akcji"!

Data: 2019-08-21 11:47:47 Autor: Sławomir Krempa
News - Szokujące odkrycie! Nowe filmy z cyklu „Kobra w akcji

Nasz konkurs „Kobra w akcji" zmierza już ku końcowi. Tylko do 23 sierpnia możecie nadsyłać swoje filmy (szczegóły poniżej). Tymczasem chcemy zaprezentować Wam najciekawsze zgłoszone superprodukcje. Który z filmów podoba Wam się najbardziej?

Kobra w akcji w wersji lego? Tego jeszcze nie było! Adam Maziewski (9l.) podzielił się z nami swoją piękną pracą.

Kolejni konkursowi bohaterowie - Michalina (8l.) oraz Tymoteusz (10l.) w "Szokującym odkryciu" zaskakują nas swoim niezwykłym znaleziskiem!

Film od Pani Małgorzaty to nasza czwarta perełka w konkursie. Serdecznie dziękujemy!

Poniższy film zaprezentowaliśmy Wam już w ubiegłym tygodniu: 

Zasady konkursu:

Nakręć kilkuminutowy filmik inspirowany powieścią Kobra i prześlij na adres promocja@wydawnictwoliteratura.pl Wszystkie filmy zostaną opublikowane w profilach Literatury w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i YouTube.

Do wygrania cztery pakiety książek od Wydawnictwa Literatura. Konkurs trwa już tylko do 23 sierpnia 2019, a patronuje mu serwis Granice.pl – wszystko o literaturze. Zaprezentowaliśmy Wam już fragmenty, które można było „zekranizować". Zobaczcie świetny filmik nakręcony w ramach akcji i koniecznie weźcie udział w naszym konkursie!

Pamiętajcie: nagrywacie w dowolnej technice: dokument, fabułę, animację w paincie albo 3D, z montażem, na surowo, poklatkowo, pod wodą albo wege, z muzyką, śpiewem, tańcem, parkurem, wygłupem albo wymownym milczeniem. Grunt to wspólna zabawa! 

Kobra to mocne przygody, bezimienne groby, sekrety i zabawne odkrycia, nowi znajomi i jeden (albo nawet dwóch) tajemniczych mścicieli. Oraz łoś.

Po wypadku rodzina Tomka musi na nowo wskoczyć na tory codzienności. Kiedy wydawało mu się, że chłopiec już przyzwyczaił się do nowej sytuacji, okazuje się, że los niesie dla niego kolejną niespodziankę. Wyjeżdża na mazowiecką wieś do babci, o której do tej pory nie miał pojęcia, i tam, daleko od domu, bez wsparcia najlepszych kolegów, poznaje tajemnicę swojej rodziny i mierzy się z własnym strachem.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://www.wydawnictwoliteratura.pl/aktualnosci/konkurs-wakacyjny-kobra-w-akcji 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kobra
0
Okładka książki - Kobra

Po wypadku rodzina Tomka musi na nowo wskoczyć na tory codzienności. Kiedy wydawało mu się, że chłopiec już przyzwyczaił się do nowej sytuacji, okazuje...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Bo trzeba żyć. Apolonia
Ewa Szymańska
Bo trzeba żyć. Apolonia
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Oczy wilka
Alicja Sinicka
Oczy wilka
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Pokaż wszystkie recenzje