Sztos 2 - kolejna część komediowej opowieści sensacyjnej

Data: 2022-09-22 11:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

TV Puls zaproponuje dziś swoim widzom polską produkcję filmową, komedię sensacyjną będącą kontynuacją lubianego filmu, o tytule Sztos. Kolejna odsłona, o tytule Sztos, sprzed ponad dziesięciu lat, dziś w telewizji. 

Obrazek w treści 

Film Sztos 2 to kontynuacja filmu Sztos, który chętnie oglądali Polacy. Choć jego kolejna część nie zachwyciła recenzentów ani krytyków, widzowie chętnie go oglądali. Dziś mamy okazję obejrzeć film ponownie, na jednym z kanałów w polskiej telewizji. 

Sztos – opis filmu

Film Sztos 2 to polska komedia sensacyjna, której akcja, tym razem rozgrywa się w latach 80-tych. Wracamy do znanych bohaterów. Właśnie rozpoczął się stan wojenny, a znany cinkciarz, hazardzista i uszust znany jako "Synek" oraz jego wspólnik Janek dalej działają. 

   Czytaj również:  Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 19 do 25 września 2022 roku

Właśnie wrócili z Zakopanego, gdzie oszukiwali Polaków w karty. W między czasie trafiają do Warszawy, gdzie otrzymują zadanie/ Kumpel synka prosi ich ekskortowali poszukiwanego przez władze działacza solidarnościowego, o imieniu Ludwik. 

Sztos – obsada filmu

W filmie Sztos, w rolach głównych: Cezary Pazura oraz Borys Szyc. W pozostałych rolach także gwiazdorsko, gdyż w obsadzie również: Bogusław Linda, Jan Nowicki, Edward Linde-Lubaszenko ,Bartłomiej Topa, Ewa Gawryluk, Janusz Józefowicz, Jerzy Kolasa

    Czytaj również: Herkules - co wydarzy się w 3 oraz 4 odcinku serialu TVN?

Reżyserem filmu jest Olaf Lubaszenko.

Sztos 2 – kiedy i gdzie premiera?

Film Sztos 2 to produkcja, który miała już swoją premierę w roku 2011. Ale już dziś wieczorem będzie ją w polskiej telewizji. Premiera przewidziana jest w niedzielę, 22 września 2022 roku, o godzinie 20:00 na TV Puls. 

  Czytaj również: Sztos 2, informacje o filmie - opis

Film można także obejrzeć we wtorek, 27 września, o godzinie 20:00, także na Kino Polska. Powtórka w sobotę, 1 października, także na Kino Polska. Tym razem o 22:00. 

Sztos 2 – opinie o filmie

Film Sztos 2 to produkcja filmowa, która spodoba się zwolennikom produkcji polskich. Z pewnością chętnie obejrzą go także widzowie, którzy widzieli pierwszy film, czyli Sztos. To także film komediowy, w sensacyjnej formie. Dlatego zatem może się podobać miłośnikom takiego właśnie gatunku. 

  Czytaj również: Dziś premiera filmu „Broad Peak”. Jak powstawała produkcja?

Film ma na swoim koncie niestety antynagrodę. W 2013 roku film dostał Węże - najgorszy plakat. Ma też nominację do Wielki wąż - najgorszy film i kilka innych. 

Sztos 2 – książki

Film o tytule Sztos 2 to film, który bazuje na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje jej scenariusz. W zamian polecamy zatem inną lekturę. Tym razem jest to książka o tytule Bez winy, której autorem jest Charlotte Link.

Książkę "Bez winy" wydawnictwa Sonia Draga można kupić taniej poniżej:

Tagi: polskie komedie, sensacyjne, filmy polskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Tylko jedna chwila
Sylwia Markiewicz
Tylko jedna chwila
Pokaż wszystkie recenzje