Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 19 do 25 września 2022 roku

Data: 2022-09-19 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień września właśnie się rozpoczyna, a wraz z nim na ekranach telewizyjnych zagoszczą kolejne filmy. Tych nie tylko nie zabraknie, ale pośród nich znajdziemy zarówno pomniejsze propozycje, jak i prawdziwe super hiciory, które będą nas bawić przez długi czas. Dla fanów kina to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie kilka klasyków... Jakie produkcje znów będą dostępne od 19 do 25 września 2022 r.?

Obrazek w treścifot. StockSnap z Pixabay

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 19 do 25 września 2022 r.?

Co w tv pojawi się w ten poniedziałek, 19 września 2022 roku?

Następny poniedziałek zapewni nam 3 zupełnie inne względem siebie produkcje, z jednej strony wyemitowane zostaną mniej znane marki, ale z drugiej każda z nich może się pochwalić niezłymi ocenami oraz uznaniem widzów.

 

20 września 2022: Co zostanie wyemitowane w telewizji?

Co prawda wtorek będzie nieco spokojniejszy, ale wiele napięcia zapewni Wam Dwunastu odważnych, opowieść o specjalnym zespole, który otrzymuje specjalne zadanie, mające zatrzymać działania Al-Kaidy w Afganistanie. Po raz kolejny w telewizji pojawi się także propozycja Andrzeja Bartkowiaka w postaci Mrocznej dzielnicy ze Stevenem Seagalem, pełniącym rolę detektywa, próbującego powstrzymać korupcję wśród funkcjonariuszy policji.

 

Środa 21 września pod znakiem powrotu do przeszłości...

21 września będziemy mieli okazję do zaznajomienia się z kolejnymi trzema propozycjami wypełnionych akcją oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Filmowy hattrick może przekonać Was do spędzenia czasu tym razem w domu.

 

Czwartek, 22 września 2022 r. – co zobaczymy w tv?

W najbliższy czwartek, mielibyśmy okazję do zaznajomienia się z Czasem na miłość, ceniony komediodramat z 2013 roku, prezentujący niezwykłą historię mężczyzny, który ma możliwość cofnięcia się w czasie oraz naprawienia błędów z przeszłości. 

 

Nadciąga mocny piątek, 23 września!

Wbrew pozorom najbliższy wtorek nie będzie aż tak intensywny, choć w jego ramach nie zabraknie głośniejszych czy bardziej zaskakujących propozycji. Wśród nich znajdziemy, chociażby Bridget Jones: W pogoni za rozumem, czyli drugą propozycję ze znanej komediowej serii. Ponadto wyemitowana zostanie Liga Sprawiedliwości Jossa Wheadona, który jak się okazało, nie poradził sobie z dokończeniem propozycji Zacka Snydera.

 

Sobota, 24 września 2022 r. z mocnym Hollywoodzkim sznytem!

Nadchodząca wielkimi krokami sobota, to będzie prawdziwe święto fanów kina, którzy otrzymują w zasadzie na każdej stacji pakiet niezłych filmowych produkcji. To będzie znakomity czas, który ciężko będzie samodzielnie opanować!

 

Jak filmowo zakończy się tydzień od 19 do 25 września 2022?

Niedziela, 25 września to kolejne trio filmowe, mogące ponownie zapewnić nam najlepszą magię kina akcji, fantasy oraz thrillerów. Ten ostatni gatunek reprezentować będzie Okno na podwórze, czyli klasyk Hitchcocka z 1965 roku, który wciąż wciąga i wypełnia gęstą atmosferą! Efektownych scen zdecydowanie nie będzie brakować, gdyż Jason Statham powróci na ekrany z Transporterem 3, ostatnią jego rolą w ramach tej marki. Emisja kolejnych odsłon Harry'ego Pottera nadciąga, tym razem realizując się poprzez mroczną Czarę Ognia z 2005 roku, która rozpoczęła znaczącą zmianę klimatu.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje