"Czas na miłość" – co można zrobić dla prawdziwego uczucia? 

Data: 2021-01-23 19:18:45 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Czas na miłość to pochodząca sprzed kilku dni produkcja, która już niebawem wyemitowana zostanie w telewizji. Co warto wiedzieć na temat filmu? 

Obrazek w treścifot.: TVN / Universal

Czas na miłość to angielski komediodramat, który do kin trafił w 2013 roku. Od tego czasu produkcja na dobre rozgościła się na szklanych ekranach. Już niebawem film ponownie wyemitowany zostanie w telewizji. 

Czas na miłość – opis 

FilmCzas na miłość przedstawia losy Tima, 21-latka, który pewnego dnia dowiaduje się od swojego ojca, że otrzymał niezwykły rodzinny dar – możliwość podróży w czasie. Przemieszczając się w czasoprzestrzeni, ma szansę na naprawienie błędów z przeszłości. Także błędów związanych z miłością. 

Czytaj także: Czwarta władza – Kto i jak ujawnił informacje o wojnie w Wietnamie?

Wkrótce Tim poznaje Mery, a to na zawsze odmieni jego teraźniejszość. 

Czas na miłość – obsada

Kto wystąpił w filmie Czas na miłość? W produkcji w roli głównej pojawił się Domhnall Gleeson, który wcielił się w postać Tima. Oprócz niego w filmie wystąpiła także Rachel McAdams, która wcieliła się w Mary. 

Czytaj także: Przed wschodem słońca – Miłość w podróży...

W filmie zagrali także Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan oraz Richard Cordery. 

Czas na miłość – gdzie obejrzeć? 

Gdzie zobaczyć można film Czas na miłość? Produkcję obejrzeć będzie można wkrótce w telewizji – film wyemitowany zostanie w piątek, 27 sierpnia o godz. 20:00 na antenie stacji TVN 7. 

Czytaj także: Ocalony – Polowanie na najgroźniejszego przywódcę talibów!

Oprócz tego produkcję zobaczyć można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD.

Czas na miłość – opinie

Czas na miłość to przyjemna komedia romantyczna z elementami dramatu. Film powinni zobaczyć wszyscy, którzy lubią filmy Woody’ego Allena, bowiem produkcja zachowana jest w podobnej konwencji. 

Czas na miłość – książka

Film Czas na miłość powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego przez Richarda Curtisa. Oznacza to, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego możemy polecić Wam coś innego – powieść Dziennik Bridget Jones

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.