Przed wschodem słońca – Miłość w podróży...

Data: 2021-01-23 08:30:01 Autor: tadas

Film Przed wschodem słońca to niezwykła melodramatyczna opowieść o Amerykaninie oraz Francuzce, którzy przypadkiem wpadają na siebie oraz zakochują się w sobie, tworząc wyjątkowy związek. Niestety, ich wielka pasja do podróży sprawi, że ostatecznie będą się musieli rozstać na zawsze....

Obrazek w treści

Przed wschodem słońca to międzynarodowy melodramat z 1995 roku w reżyserii Richarda Linklatera.

Przed wschodem słońca – opis

O czym opowiada film Przed wschodem słońca? Jesse oraz Celine to wyjątkowa para ludzi, którzy dzielą wspólną pasję do świata, jego różnorodności oraz ludzi zamieszkujących poszczególne miejsca na całym świecie. Podczas podróży pociągiem do Wiednia wpadają na siebie.

W trakcie podróży prowadzą niezwykły, ciekawy dialog, w trakcie którego znajdują wspólne tematy oraz nić porozumienia, za sprawą której szybko połączy ich miłość.

Czytaj także: "Strażnicy galaktyki" – w obronie wszechświata

Każdy krok przybliża Francuzkę oraz Amerykanina do siebie, zmagając się z napotkanymi problemami w trakcie podróży, jedynie pogłębiają swoje uczucie. Znajdzie się coś, co może zmienić wszystko....

Przed wschodem słońca – obsada

Kto wystąpił w Przed wschodem słońca? W jedną z dwóch głównych ról wcielił się Ethan Hawke, doskonale nam znany aktor filmowy, obecny w takich propozycjach jak Quiz Show, Odkrywcy, Tato, Sinister, Wyścig po życie, Valerian i miasto tysiąca planet.

Czytaj także: Nauczycielka stworzyła księgarnię po tym, jak w mieście zniszczony został jedyny sklep z książkami

U jego boku wystąpili Julie Delpy, Karl Bruckschwaiger oraz Tex Rubinowitz.

Przed wschodem słońca – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Przed wschodem słońca? Emisja telewizyjna odbędzie się w sobotę, 22 stycznia o godzinie 20:00 na antenie telewizji TVP Kultura. 

Czytaj także: Adaptacja powieści "Strażniczka" będzie nową produkcją Disneya

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Przed wschodem słońca – opinie

Film Przed wschodem słońca został bardzo dobrze oceniony przez recenzentów, krytyków oraz widzów, którzy zauroczyli się tę opowieścią w Wiedniu oraz sposobie prezentowania losów Jesse'ego oraz Celine.

Czytaj także: Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł Papcio Chmiel

Przed wschodem słońca – książka

Film Przed wschodem słońca to ciekawa autorska opowieść opracowana przez Richerda Linklatera oraz Kim Krizan, za sprawą których możemy się zapoznać z powieścią Promienie słońca.

Książkę Promienie słońca w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.