Bridget Jones: W pogoni za rozumem – Bridget staje się zazdrosna o asystentkę Marka!

Data: 2020-09-11 16:48:04 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bridget Jones: W pogoni za rozumem to kontynuacja filmu Dziennik Bridget Jones, będącego jednocześnie adaptacją drugiej książki z serii o tytułowej bohaterce opracowanej przez Helen Fielding. Jak tym razem radzi sobie Bridget? Co tym razem ją dotknęło? Jak wyjdzie z problemów?

Obrazek w treści

Bridget Jones: W pogoni za rozumem to kolejna super produkcja z 2004 roku, będącą adaptacją książki o tym samym tytule autorstwa Helen Fielding.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – opis

O czym jest film Bridget Jones: W pogoni za rozumem? Neurotyczna kobieta pracuje wciąż w mediach, ponownie wpadając w problemy z alkoholem oraz papierosami, przez co jej wcześniejsze postępy w walce z nadwagą przestały istnieć. Jej wybranek nie rozgląda się za innymi, jednakże kobieta i tak nie może spać spokojnie.

U boku Marka pojawia się piękna, długonoga asystentka potrafiąca swoim bytem zawstydzić wiele innych kobiet.

Czytaj także: Będzie kolejna książka i film o Bridget Jones?

Bridget doskonale radzi sobie za to w pracy, otrzymując specjalny projekt pod kontrolę, poświęcony kulinarnym zagadnieniom oraz kuchni z całego świata. Problemem jest niestety jej współprowadzący w postaci Daniela Cleavera, znanego z kobiecych podbojów. Z resztą sama miała w przeszłości z nim bliską relację....

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – obsada

Kto wystąpił w filmie Bridget Jones: W pogoni za rozumem? Zdecydowanie największą gwiazdą była Renée Zellweger, która w tym czasie zyskała wielką popularność. Niemniej aktorkę ujrzeć mogliśmy także w takich produkcjach jak Cios serce, Rebel Highway, 8 sekund, Ja, Irena i Ja czy Bobby kontra wapniaki.

Czytaj także: Zobaczymy kolejny film z serii „Bridget Jones”?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Hugh Grant, Colin Firth, Charmian May, Gemma Jones i Colin Firth.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – gdzie obejrzeć? 

Film Bridget Jones: W pogoni za rozumem dziś możemy zobaczyć w piątek, 23 września 2022 o 21:35 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: Planeta singli – Telewizyjne show może zapewnić prawdziwą miłość? 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – opinie

Film Bridget Jones: W pogoni za rozumem po raz drugi został ciepło przyjęty przez publikę, w przeciwieństwie do krytyków, którzy dostrzegalnej gorzej oceniali tę propozycję względem poprzedniej odsłony. Niemniej produkcja po raz kolejny doczekała się bardzo dobrych wyników finansowych.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem – książka

Film Bridget Jones: W pogoni za rozumem stanowi filmową adaptację powieści Bridget Jones: W pogoni za rozumem, będącą drugim rozdziałem cyklu książek Bridget Jones, w dalszym ciągu cieszącym się sporym zainteresowaniem widzów oraz czytelników na całym świecie.

Czytaj także: Powstała książka kucharska dla fanów serialu Przyjaciele! 

Książkę Bridget Jones: W pogoni za rozumem kupić można poniżej: 

Tagi: komedie romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
Helen Fielding15
Okładka książki - Bridget Jones: W pogoni za rozumem

W drugiej części swoich przygód Bridget Jones, ikona współczesnej wyobraźni, model kobiety naszych czasów z kieliszkiem chardonnay...

dodaj do biblioteczki
Reklamy