Tajemnica zawodowa: Miller poznaje prawdę! Co wydarzy się w 8 i 9 odc serialu?

Data: 2021-04-07 11:00:02 Autor: Tamer Adas

Serial Tajemnica zawodowa, prezentuje zeznania Kingi, stanowiska Andrzeja, wprowadzenia przez Wiktora nowej wspólniczki oraz dokonania przez Millera pełnej prawdy! Co się zdarzy w 8 i 9 odcinku serialu Tajemnica zawodowa?

Obrazek w treści Fot. Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Tajemnica zawodowa to obyczajowy serial z 2021 roku o tematyce prawniczo-kryminalnej, oraz medycznej. Co wydarzy się w epizodzie 8 i 9 serialu Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowo – opis 8 odcinka, 1 sezonu

Co zdarzy się w 8 odcinku serialu Tajemnica zawodowa? Miller i Julia mają trudne, niezręczne relacje. W swoim domu Żurawka odnajduje niezapłacone rachunki. Kobieta pozostaje Zdecydowana na rozwód, ale dobiciem jej okazuje się gigantyczna kara za negatywne komentarze. Wiktor rozmawia o tym z Lenką, co powoduje u niej spore niezadowolenie z zaistniałej sytuacji. Dziewczyna planuje zorganizować bankiet, aby ratować kancelarię, natomiast Ada i pracownicy otrzymują nowe zatrudnienie.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa – nowy prawniczy serial TVN

Julka proponuje ojcu, by reprezentował ją w sądzie, tymczasem Miller poszukuje Miśka. Udaje mu się nakryć Michała oraz Paulę w samochodzie. Szybko pojawia się w Tabu, gdzie spotyka Tymona. W ten sposób poznaje prawdę o winie Kingi w sprawie Jóźwiaka. Ewa Żurawka natomiast spotka mężczyznę w zakładzie psychiatrycznym, mężczyzna nie chce z nią jednak porozmawiać.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 8 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 8 odcinek sezonu 1 serialu Tajemnica zawodowa? Kolejny odcinek serialu wyemitowany zostanie, w środę, 7 kwietnia o godzinie 21:30, na kanale TVN. 

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Kłopoty Julii.... Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Tajemnica zawodowa – opis odcinka 9, 1 sezonu

Co stanie się w 9 odcinku wspomnianej produkcji? Kinga zeznaje w sądzie, gdzie przyznaje się do błędu. Zdaniem Andrzeja stanięcie w jego obronie to spory błąd. Wiktor prezentuje pracownikom wspólniczkę Monikę. Litwin omawia z Julią sprawę rozwodową, przypadkiem zdradzając, że Górska jest w ciąży.

Ojciec przekazuje Żurawskiej, co było motywem w ramach którego Miller broni kochanki. Detektyw stara się pozyskać informacje o planie Andrzeja. Bielski wypytuje Monikę o doradcę Kingi w jej procesie. Górska prezentuje ukochanemu apartament, który wynajęła.

Czytaj również: Tajemnica zawodowa: Kłopoty Julii i Marka.... Co wydarzy się w 7 i 8 odc serialu?

Pomiędzy nimi dochodzi do kłótni, po której kobieta zazdrośnie pyta o Julię i jej rozwód. Madej przekazuje Żurawskiej dokumenty, ta jednak nie chce orzekać o winie. Tymon równolegle przekazuje Kindze informacje o Andrzeju, jednocześnie wspominając o omyłkowym przesłaniu maila do szpitala. Misie nie chce się ukrywać z Paulą. Miller w końcu poznaje prawdę....

Julka proponuje ojcu, by ten ją reprezentował w sądzie, natomiast Miller poszukuje Miśka. Udaje mu się nakryć Michała oraz Paulę w samochodzie. Następnie wpada na Tymona w Tabu, gdzie poznaje prawdę o winie Kingi w sprawie Jóźwiaka. Ewa Żurawka spotka mężczyznę w zakładzie psychiatrycznym, ten nie chce z nią jednak rozmawiać.

Tajemnica zawodowa – kiedy odcinek 9 sezonu 1?

Kiedy wyemitowany zostanie 9 odcinek serii Tajemnica zawodowa? Kolejna emisja odbędzie się za tydzień, tj. w środę, 14 kwietnia 2021 roku o godzinie 21:30, na TVN-ie. 

Czytaj również: Zaginiona dziewczyna – o czym jest film? Czy warto obejrzeć?

Po premierze epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

Tajemnica zawodowa – książki

Serial Tajemnica zawodowa jest produkcję opartą na własnym scenariusza. Oznacza to tyle, że nie jest dziełem opartym na powieści, czy innej formie literackiej. Możemy jednak w zamian zaproponować Wam książkę w podobnej tematyce o tytule Diagnoza.

Książkę „Diagnoza” tanio kupić można w:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Christian Albini, Asunta Steccanella
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Pokaż wszystkie recenzje