reklama

Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 41 i 42 odcinku?

Data: 2021-10-27 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Tajemnic miłości30-letnia Karina wpadnie w romantyczną pułapkę, natomiast 31-letni Daniel chłopaka nie mogącego powrócić do gry w relacje damsko-męskie. Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to serial oryginalny stacji TVN. Zadebiutował na wspomnianym kanale w tym roku i emitowany jest codziennie, w paśmie popołudniowym. 

Tajemnice miłości – opis 41 odcinka serii

W najnowszym epizodzie 30-letnia Karina niezwykle mocno wierzy jedynie w romantyczną miłość od pierwszego wejrzenia, ignorując przyjaciółki, starające się ją wyswatać z różnymi partnerami. Pewnego dnia poznaje Błażeja, z którym spotkanie przebiega dokładnie tak, jak sobie wyobrażała.

Niestety... wkrótce dojdzie do niej, że był to plan przyjaciółek.

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Natychmiast zrywa z nimi kontakt, ale koleżanki nie chcą jej odpuścić i prezentują... tabliczki ze zdjęciami chłopaków, którzy wcześniej złamali jej serce.

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 41 odcinek? 

41. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany w środę, 27 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w czwartek, 28 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 40 i 41 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 42 odcinka

31-letni Daniel podczas alkoholowej imprezie zdradza znajomym, że wciąż pozostaje prawiczkiem. Wspomina swoją historię złamanego serca oraz rozbicia. Od dawna samotnie żyje i było mu z tym dobrze. Chłopaki postanawiają zatrudnić prostytutkę dla niego, co jedynie go wścieka. Nie chce ograniczyć miłości jedynie do seksu.

Pewnego dnia spotyka Martę, nowozatrudnioną dziewczynę, z którą pracuje. Nieśmiale stara się ją zaprosić na randkę...

Czytaj również: Wielki Mike – Szansa, która przerodziła się w gigantyczny sukces!

Niestety... spotkanie okazuje się tragiczne. Chce jednak po nim wiele zmienić, rozpoczyna ze znajomymi od fryzury oraz garderoby. Następnie dochodzi do kolejnej randki, zakończonej tym razem intymnymi chwilami oraz... zdradzeniem swojego sekretu.

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 42 odcinek

42. epizod zadebiutuje już w czwartek, 28 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na piątek, 29 października na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również: Polowanie na łowcę – Obrzydliwy Łowca stanie się ofiarą

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z książką Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.