The Traitors. Zdrajcy – przed nami finałowy, 13 odcinek. Jak zakończy się gra? 

Data: 2024-05-22 13:29:02 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

The Traitors. Zdrajcy 13 odc finał

Przedostatni, 12 odcinek programu The Traitors. Zdrajcy zakończył się ogromnym zaskoczeniem – zarówno dla uczestników, jak i dla widzów. Jednak prawdziwe emocje dopiero przed nami. Już dziś na antenie TVN zobaczymy ostatni, finałowy odcinek 1 edycji The Traitors. Zdrajcy. Czy program wygrają lojalni, a może… zdrajca? 

The Traitors. Zdrajcy 13 odc. finał – co się wydarzy? 

Przypomnijmy, że przed tygodniem z programu najpierw odpadł Mikołaj Milcke. Pisarz wyeliminowany został w nocy za sprawą Zdrajców: Piotra i Olgi. Prawdziwy zwrot akcji miał jednak miejsce podczas wieczornych narad okrągłego stołu.

Mimo wielu podejrzeń rzuconych na Manae, ostatecznie uczestnicy zagłosowali za wykluczeniem z programu Piotra. I słusznie, bo to właśnie on był Zdrajcą. Co jednak najbardziej zaskoczyło widzów, to fakt, że Olga również zagłosowała za Piotrem, tym samym pozostając jedyną Zdrajczynią. Ostatecznie komnatę obrad opuściło czworo graczy: Justyna, Manae, Patryk, Stanley i Olga. 

Po zwycięstwie w trakcie obrad, Lojalnych czekała niespokojna noc. Jeśli wśród nich pozostał jakiś zdrajca, na śniadaniu może zabraknąć kolejnej osoby. W finałowym odcinku na graczy czeka jedno z najbardziej imponujących zadań: część z nich będzie musiała polecieć helikopterem, by odczytać kod, który na ziemi musieli ułożyć pozostali. Od poprawnego zakodowania i odczytu zależy, czy na ostatniej prostej uczestnikom uda się zdobyć kolejne złote monety. 

The Traitors. Zdrajcy –  kto wygra? Jak skończy się 1 edycja programu? 

13 odc. The Traitors. Zdrajcy to jednocześnie finał 1 sezonu polskiej edycji programu. Co ważne, to nie tyle przed Malwiną Wędzikowską – prowadzącą program – należy decyzja o jego zakończeniu, ale do graczy. 

Uczestnicy sami muszą podjąć decyzję, czy kończą grę. Jeśli wśród nich nie będzie już żadnego zdrajcy, wówczas pieniądze trafiają do nich. Jeśli jednak Olga pozostanie w grze, to ona zgarnie całą kwotę.

Przeczytaj także:


   

  fot. © TVN Warner Bros Discovery / Piotr Mizerski 

  Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy rozrywkowe, reality show,

  REKLAMA

  Zobacz także

  Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

  Reklamy
  Recenzje miesiąca
  Nawiedzone kolonie
  Rafał Witek
  Nawiedzone kolonie
  Nigdy za ciebie nie wyjdę
  Magdalena Krauze
  Nigdy za ciebie nie wyjdę
  Nowe życie Kariny
  Marta Nowik
  Nowe życie Kariny
  Times New Romans
  Julia Biel
  Times New Romans
  Formuła Elli
  Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
  Formuła Elli
  Śpiew morzycy
  Jagna Rolska ;
  Śpiew morzycy
  Nasze światy
  Claudia Moonever
  Nasze światy
  Pokaż wszystkie recenzje