The Voice Kids 6: Finał. Dziś rozstrzygnie się kto został zwycięzcą szóstej edycji programu

Data: 2023-04-29 10:13:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przyszła pora na zakończenie szóstej już edycji popularnego muzycznego show od TVP 2. Dziś poznamy finalistów The Voice Kids 6. Wieczorem na kanale "Drugim" Polskiej Telewizji czeka nas bowiem finał tej edycji. Co wydarzy się w odcinku? Kogo zobaczymy w finale? Kto wygra program? 

Obrazek w treści The Voice Kids 6: Finał. Dziś rozstrzygnie się kto został zwycięzcą szóstej edycji programu [jpg] fot. Jan Bogacz/TVP
 
Czas szóstej edycji programu The Voice Kids dobiega końca. Na polu bitwy o główną wygraną zostało już niewielu uczestników. Finał czeka na trzech z nich, ale tylko jedno dziecko wygra. Kto zostanie zwycięzcą szóstej edycji programu przekonamy się już dziś w godzinach wieczornych. 

The Voice Kids 6: Finał - opis programu

Koniec tej edycji jest już naprawdę bliski. W drużynach trenerów Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zostało niewielu, najlepszych zawodników. Odcinek finałowy zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza to walka wszystkich zawodników, całej dziewiątki młodych artystów wokalnych. Zadaniem trenerów będzie wybranie jedynie trzech osób, które będą rywalizować o główną wygraną i miano zwycięzcy tej edycji. 

Czytaj również: Dzieciaki ponownie pokażą swój talent oraz charakter! - The Voice Kids 6

Nagrodą w programie jest 50 tysięcy złotych oraz tytuł Najlepszego Głosu szóstej edycji "The Voice Kids". Przewidziane są także nagrody za drugie i trzecie miejsce, 30 i 20 tysięcy złotych. O tym kto zdobędzie główną nagrodę, szóstej edycji programu The Voice Kids zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. 

The Voice Kids 6: Finał – gdzie i kiedy obejrzeć program?

The Voice Kids: Finał będzie można zobaczyć na antenie TVP 2 dziś, w sobotę 29 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:00.

Czytaj również: The Voice Kids 6 - Bitwa i Sing Off, tym razem presja pada na drużynę Dawida Kwiatkowskiego! Co się zdarzy w 15 odcinku show?

Powtórka ma mieć miejsce w niedzielę, 30 kwietnia o 10:55 także na TVP 2 i w środę, 10 maja o godz. 14:15 na kanale TVP Rozrywka.

Wydarzenia śledzić można też na VOD od Telewizji Polskiej.

The Voice Kids – książki

Charakterystyczna formuła programu spowodowała, że program nie doczekał się książkowego pierwowzoru czy rozwinięcia. Być może jednak w wolnej chwili zdecydujecie się na lekturę książki The X Book, napisanej przez młodą zwyciężczynię pierwszej edycji "Juniora" w Polsce: Roksanę Węgiel.

Książkę The X Book tanio pozyskacie tu:

Tagi: programy rozrywkowe, muzyczne, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje