Dzieciaki ponownie pokażą swój talent oraz charakter! - The Voice Kids 6

Data: 2023-02-25 12:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

The Voice of Kids powraca, a co za tym idzie, nadszedł czas na dawkę informacji o 6. sezonie słynnego programu Telewizji Polskiej! Największe młode talenty ponownie spróbują dostać się do tegorocznej edycji, aby pokazać swój talent oraz doszlifować dotychczasowe umiejętności.  Czego możemy się spodziewać po nowym telewizyjnym widowisku?

Obrazek w treści Dzieciaki ponownie pokażą swój talent oraz charakter! - The Voice Kids 6 [jpg] Fot. TVP

The Voice Kids to kolejna edycja znanego programu, która wystartowała w końcówce zimy 2023 roku na antenie TVP 2.

The Voice Kids: sezon 6 – co wydarzy się w nowym sezonie?

Telewizja Polska zapewnia widzom kolejny rozdział swojego flagowego muzycznego programu dla dzieci, który na przestrzeni lat okazał się miejscem, gdzie cała Polska poznała tak znane i utalentowane piosenkarki jak Sara James, Viki Gabor oraz Roksana Węgiel. Jest to zatem doskonała okazja, aby posłuchać i zobaczyć, kto tym razem zabłyśnie!

Program wokalny ponownie składać się będzie z kilku segmentów w ramach 10 tygodni, podzielonych na 6-tygodniowe Przesłuchania w ciemno, 3-tygodniowymi Bitwami oraz Sing Off-em i samym wielkim finałem, który wyłoni kolejny polski super talent!

Czytaj także: Przetrwać do świtu - Bruce Willis powraca w kolejnym filmie sensacyjnym!

Ponownie TVP zaprezentuje widzom szereg niezwykłych dzieciaków, które dadzą popis swoich niemałych umiejętności, krok po kroku rywalizując na pierwszym aż tak poważnym poziomie. To gwarancja niezwykłych emocji!

The Voice Kids: sezon 6 – uczestnicy 

Tradycyjnie w ramach programu spodziewać się możemy szerokich kwalifikacji oraz etapów eliminowania kolejnych uczestników, pośród których ostatecznie wyłonione zostanie grono finalistów. Tradycyjnie jednak nie zabraknie znanego oraz cenionego jury, w składzie:

Dawid Kwiatkowski

Z każdym sezonem Dawid Kwiatkowski rozwija się jako juror, coraz lepiej spisując się ze swojego zadania. Spore doświadczenie oraz sukcesy, zapewniają jego podopiecznym wielką wartość.

Cleo

Jedna z największych polskich gwiazd od lat związana jest z polskim The Voice, będąc sporym wsparciem dla uczestników, dzieląc się z nimi swoją energią oraz zapałem motywującym ich do ciężkiej pracy.

Duet Tomson i Baron

Baron oraz Tomson to doskonały duet od lat, który dał się poznać z najlepiej strony, stanowiąc dla wielu wzór roli jurora. Wielka charyzma, doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że liczni uczestnicy zawsze chcieli się znaleźć pod ich skrzydłami!

Czytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Program tradycyjnie poprowadzić znany i lubiany duet urzekająca Ida Nowakowska oraz niezawodny Tomasz Kammel, doskonale znani z poprzednich edycji programu na TVP 2.

The Voice Kids: sezon 6 – kiedy premiera?

Premiera nowego, szóstego sezonu serialu The Voice Kids odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2023 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Pierwsza powtórka odbędzie się w niedzielę, 26 lutego o 11:35 na tej samej antenie.

Czytaj także: Kobieta sukcesu - śmieszna komedia z udziałem plejady polskich gwiazd znów w tv! O czym jest?

Reemisja odbędzie się również w piątek, 3 marca  o 1:30 na stacji TVP HD. Wydarzenia prezentowane będą także na vod.tvp.pl.

The Voice Kids: sezon 6 – wszystkie odcinki

Szósty sezon The Voice Kids, podobnie jak w przypadku niedawno zakończonego czwartego sezonu The Voice Senior, wystartuje pod koniec lutego 2023 roku, oferując widzom szereg epizodów z wyjątkowymi doznaniami oraz występami w ramach kilku sekcji.

The Voice Kids: sezon 6 – książka

Ze względu na charakterystyczną formułę programu, nie zapewnia ona pola do zabawy jej przebiegiem w ramach innych mediów. Być może jednak Waszą uwagę przyciągnie książka The X Book, autorstwa znanej i lubianej uczestniczki The Voice Kids - Roksany Węgiel.

Książkę The X Book można nabyć tanio tutaj:

Tagi: muzyka, tvp, program rozrywkowy, śpiew,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje