The Voice of Poland: sezon 14 - Live, część 1 i 2 - odcinek 17, półfinał tej edycji

Data: 2023-11-18 09:12:16 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

The Voice of Poland, popularny program rozrywkowy w czternastym sezonie, trwa właśnie w kolejnym etapie, jakim są odcinki emitowane na żywo, zwane "Live", podzielona na dwie części. Dziś czeka nas już półfinał czternastej edycji programu. 

Jurorzy i trenerzy programu "The Voice od Poland" sezon 14.  

The Voice of Poland w czternastej edycji trwa w kolejnej fazie występów na żywo "Live". Dziś półfinał. Dziś poznamy szczęśliwych finalistów. Kto to będzie? Co czeka nas w programie? Jak poradzą sobie z wyzwaniem półfinaliści? 

The Voice of Poland 14: Live, część 1 – opis 17 odcinka programu

The Voice of Poland to popularne muzyczne talent show. Kolejny etap, który określany jako "Live" to wielki do zbliżającego się do finału. Dziś  zobaczymy kolejne odcinki na żywo, które są juz półfinałem programu. Ktoś odpadnie, a ktoś dostanie się do finału czternastej edycji. 

    Czytaj także: The Voice of Poland: sezon 14 - Live, część 1 i 2 - odcinek 16

W siedemnastym odcinku The Voice of Poland 14. w części pierwszej tego odcinka, jurorzy w składzie: Justyna Steczkowska, LanberryMarek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental nie mają łatwego zadania. Do walki o finał, w dzisiejszym półfinale staje ośmioro wokalistów. Oni zaprezentują się w występach na żywo, a ich trenerzy zadecydują dadzą im punkty, które pomogą dostać się do finału. O finale decydować będą także widzowie, w głosowaniu SMS. 

W programie pojawią się także zaproszeni goście. Będą to Natasza Urbańska, którą wiosną przyszłego roku wystąpi w roli trenerski w siódmej edycji "The Voice Kids" oraz Kamil Bijoś znany m.in. z czwartej edycji "The Voice of Poland".

The Voice of Poland 14: Live, część 1 – gdzie i kiedy można obejrzeć 17 odcinek programu?

17 odcinek programu The Voice of Poland 14: Live, część 1 zostanie wyemitowany w sobotę, 18 listopada 2023 roku, o godzinie 20:00 na TVP 2. Powtórka w niedzielę, 19 listopada 2023 roku, o godzinie 11:00, na kanale TVP 2 oraz w poniedziałek, 20 listopada, na kanale TVP Rozrywka, o godzinie 22:45. 

Czytaj także:  „Kuchenne Rewolucje”: Florida Ananas Burger Bar w Łodzi. Egzotyczne smaki prosto z USA

W razie gdybyście przegapili którąś z emisji, przypominamy, że ten jak i wszystkie poprzednie oraz następnie odcinki można przez cały czas oglądać na platformie streamingowej TVP VOD. 

The Voice of Poland 14: Live, część 2 – opis 17 odcinka programu

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w jednym dniu widzowie będą mogli obejrzeć dwa odcinki. W nowym siedemnastym odcinku The Voice of Poland: sezon 14, będziemy świadkami kolejnych wstępów na żywo. 

Czytaj także:  Sprawa dla reportera: 16.11.2023 r. Walka byłej więźniarki o syna. Co wydarzy się w 923 odcinku produkcji?

W siedemnastym odcinku The Voice od Poland 14: Live, część 2 powtórzy się ten sam etap, znany z części pierwszej. Tym razem ośmioro wokalistów pragnących dostać się z półfinału, do finału tej edycji zaśpiewa na żywo. Wtedy przyjdzie pora na trenerów. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron rodzielą im punkty, a widzowie zagłosują na najlepsze występy. Glosy i punkty zadecydują jaka czwórka zawodników dostanie się do finału. 

The Voice of Poland 14: Live, część 2 – gdzie i kiedy obejrzeć 17 odcinek programu?

17 odcinek programu The Voice of Poland 14: Live, część 2 zostanie wyemitowany w sobotę, 18 listopada 2023 roku, o godzinie 21:30 na TVP 2. Powtórka w niedzielę, 19 listopada, o godzinie 12:30 na TVP 2 oraz we wtorek, 21 listopada, o godzinie 0:15, na TVP Rozrywka. 

Czytaj także: Ojciec Mateusz 388 odc. Trup w basenie z betonu. Streszczenie odcinków 388 i 389

Serial cały czas można też oglądać na platformie streamingowej TVP VOD.

The Voice of Poland – książki

The Voice od Poland to niezwykle popularne muzyczne show, emitowane przez telewizję polską. Mimo już czternastej edycji, program nie doczekał się swojej książkowej wersji, sam także nie bazuje na literaturze. W zamian polecamy zatem książkę Liz. Biografia intymna Elizabeth Taylor, której autorem jest C. David Heymann.

Książkę "Liz. Biografia intymna Elizabeth Taylor" wydawnictwa  można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: The Voice of Poland, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje