The Voice of Poland: sezon 14 - Przesłuchania w ciemno - odcinek 5 i 6

Data: 2023-09-16 10:12:08 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

The Voice of Poland, popularny program rozrywkowy, pozwalający ujawnić uzdolnionych muzycznie Polaków, a nawet wyłaniające późniejsze gwiazdy estrady, wrócił w czternastym sezonie. Pierwszy etap to kolejne przesłuchania w ciemno. 

Grafika z programu talent show "The Voice of Poland: sezon 14".  

The Voice of Poland w czternastej edycji wrócił na antenę programu "Drugiego". W pierwszym etapie programy możemy podziwiać utalentowanych Polaków w mających ochotę zaistnieć w świecie estrady.  Trwają  kolejne odcinki "Przesłuchań w ciemno". 

The Voice of Poland 14: Przesłuchania w ciemno – opis 5 odcinka programu

The Voice of Poland jest programem, który od wielu lat gości na antenie TVP 2. Muzyczne talent show cieszy się wielką popularnością widzów, którzy chętnie oglądają zmagania uczestników programu. Ci licznie przybyli na przesłuchania, także w tej edycji. Właśnie jesteśmy świadkami pierwszego etapu, i kolejnych odcinków "Przesłuchań w ciemno". 

    Czytaj także: The Voice of Poland: sezon 14 - Przesłuchania w ciemno - odcinek 3 i 4

W piątym odcinku The Voice of Poland 14 jurorzy w składzie: Justyna Steczkowska, LanberryMarek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. ponownie nie widząc wykonujących wybrane przez siebie utwory, uczestników, odwróceni do nich plecami, słysząc jedynie ich głosy, wybiorą, poprzez przyciski, osoby, która przejdą do kolejnego etapu. W tym odcinku poznamy kolejnych uczestników i ich decyzje w kwestii trenerów. 

The Voice of Poland 14: Przesłuchania w ciemno – gdzie i kiedy można obejrzeć 5 odcinek programu?

5 odcinek programu The Voice of Poland 14: Przesłuchania w ciemno zostanie wyemitowany w sobotę, 16 września 2022 roku, o godzinie 20:00 na TVP 2. Powtórka w niedzielę, 17 września, o godzinie 11:30, na kanale TVP 2 oraz w poniedziałek, 18 września, na kanale TVP Rozrywka, o godzinie 22:45. 

Czytaj także: „Gwiazdy The Voice” - koncert, w którym na scenie ponownie spotykają się uczestnicy talent show TVP

W razie gdybyście przegapili którąś z emisji, przypominamy, że ten jak i wszystkie poprzednie oraz następnie odcinki można przez cały czas oglądać na platformie streamingowej TVP VOD. 

The Voice of Poland 14: Przesłuchania w ciemno – opis 6 odcinka programu

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w jednym dniu widzowie będą mogli obejrzeć dwa odcinki. W nowym szóstym już odcinku, ponownie usłyszymy utalentowanych Polaków, zobaczymy ich wybory do teamu, do którego trafią. Będziemy także świadkami woli walki o zaistnienie w świecie muzyki i chęci dostania się do programu. 

Czytaj także:  "Rytmy Dwójki" – dziś startuje nowe muzyczne show! Co wydarzy się w programie?

W szóstym odcinku The Voice od Poland 14: Przesłuchania w ciemno jurorzy, odwróceni do zawodników tyłem, słuchać będą ich wersji przebojów, znanych utworów, często w ich własnej interpretacji. Kolejna grupa uzdolnionych Polaków zostanie wybrana. Stworzone zostaną nowe teamy, z jurorami, którzy wkrótce staną się ich trenerami i nauczycielami. 

The Voice of Poland 1: Przesłuchania w ciemno – gdzie i kiedy obejrzeć 6 odcinek programu?

6 odcinek programu The Voice of Poland 14: Przesłuchania w ciemno zostanie wyemitowany w sobotę, 16 września 2022 roku, o godzinie 21:10 na TVP 2. Powtórka w niedzielę, 17 września, o godzinie 12:40 na TVP 2 oraz w poniedziałek, 18 września, o godzinie 23:55, na TVP Rozrywka. 

Czytaj także: Rusza 27 sezon "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler!

Serial cały czas można też oglądać na platformie streamingowej TVP VOD.

The Voice of Poland – książki

The Voice od Poland to niezwykle popularne muzyczne show, emitowane przez telewizję polską. Mimo już czternastej edycji, program nie doczekał się swojej książkowej wersji, sam także nie bazuje na literaturze. W zamian polecamy zatem książkę Jak Karol Szymanowski pisał książkę o sobie, której autorem jest Teresa Chylińska.

Książkę "Jak Karol Szymanowski pisał książkę o sobie" Wydawnictwa Polskie Wydawnictwo Muzyczne można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: The Voice of Poland, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje