Trwa przedsprzedaż nowej książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

Data: 2023-06-07 08:55:47 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Agnieszka Lingas-Łoniewska zachęca czytelników do sięgnięcia po swą najnowszą książkę – Kiedy nadejdzie burza. Choć premiera powieści nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu, można ją już zamówić w przedsprzedaży. Powieść reklamowana jest hasłem Czy w świecie, w którym rządzi testosteron i prawo pięści, jest miejsce na pokazanie, kim jest się naprawdę?

Kiedy nadejdzie burza grafika promująca książkę

Agnieszka Lingas-Łoniewska chętnie pisze na Facebooku o swojej nowej książce. Jej zdaniem, to połączenie kryminału i dramat, a w książce znajdziemy także takie tematy, jak życie w domu dziecka, trudne wybory, walka o własną tożsamość. W powieści ma się również pojawić wątek LGBT+

Czytelników przyciągnąć mają główni bohaterowie. Powieść opowiadać ma o Eryku „Stormie" Burzyńskim, bokserze, który cieszy się wielką popularnością, jednak jego związek z influencerką Anetą to przede wszystkim układ biznesowy. Kiedy dochodzi do zabójstwa pomocnika sportowca, sprawę poprowadzić ma wielki fan boksu, Kamil Willman. Ale czy uda mu się dojść do prawdy?   

Na Facebooku pisarka publikuje krótkie fragmenty powieści Kiedy nadejdzie burza. Oto jeden z nich:

Przyjeżdżali i odjeżdżali. Kiedy tylko patrzyli na moją poranioną twarz, widziałem w ich oczach przestrach, niesmak, współczucie. Wkurzało mnie to i sprawiało, że robiłem im na złość, jakbym od razu chciał ich od siebie odrzucić. Jakbym chciał sprawić, że nie tylko odstręczy ich ode mnie ta cholerna blizna, ale cała moja postawa jako dzieciaka z problemami. A takiego: nie dość, że oszpeconego, to jeszcze z popieprzoną głową, nie chce przecież nikt.

Agnieszka Lingas-Łoniewska często podkreśla w wywiadach, że w swoich książkach stara się przede wszystkim dostarczać czytelnikom rozrywki i gwarantować im wielkie emocje. Zaznacza też, by nie czytać jej książek jako wiernego odwzorowania rzeczywistości, tu bowiem na przykład mafia niewiele ma wspólnego z romantyzmem. 

Współautorką powieści Kiedy nadejdzie burza jest córka pisarki, Magdalena Łoniewska. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Skarpa Warszawska. W sprzedaży dostępny będzie również audiobook. Oto jego obszerny fragment: 

Książkę Kiedy nadejdzie burza kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kiedy nadejdzie burza
Agnieszka Lingas-Łoniewska 3
Okładka książki - Kiedy nadejdzie burza

„Kiedy nadejdzie burza" to nowa książka, której autorką jest Agnieszka Lingas-Łoniewska. Popularna pisarka napisała ją i wydała z córką, Magdaleną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje