Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 3. Czym zaskoczą Kuba Szmajkowski i Marcin Januszkiewicz?

Data: 2023-09-15 17:30:01 Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Na antenę telewizji Polsat wróciło z 19 sezonem muzyczne show Twoja twarz brzmi znajomo. Kto zaskoczy nas tym razem? Jakie emocje wywołają występy uczestników? Przekonamy się już niebawem!

Uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo" fot. Polsat

Twoja twarz brzmi znajomo 19 – 3 odcinek. Co się wydarzy? Opis odcinka 188

W 188 odcinku programu Twoja twarz brzmi znajomo 19 sporych emocji dostarczy nam Kuba Szmajkowski, który zachwyca jury. 

Jesteś wszechstronny i we wszystkim się sprawdzasz. Bardzo mi się podobało. – ocenia Paweł Domagała. - Ja ci życzę, żebyś zawsze dostawał taki rodzaj muzyki, której nie lubisz albo nie czujesz. Od początku mówisz, już trzeci raz z rzędu, że to nie twój klimat. Ty w ogóle lubisz jakąś muzykę? - dodaje żartobliwie. 

Kuba da na scenie sto procent swoich możliwości, wykonując niełatwy utwór zespołu Måneskin. 

Czytaj również: Twoja twarz brzmi znajomo 19: 1 odcinek nowego sezonu przed nami! Będzie Chylińska i nie tylko 

Z kolei Marcin Januszkiewicz będzie musiał skopiować utwór Adama Levine. "One more night" okazało się dla niego strzałem w dziesiątkę. 

Wokalnie było widać, że ci to leży idealnie, także tak jak powiedziałeś, to naprawdę twoja tessitura. Czysto, elegancko, w punkt, była energia, wszystko było – oceniła Małgorzata Walewska.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 – gdzie i kiedy obejrzeć 188 odcinek programu w telewizji?

Premiera 188 odcinka programu Twoja twarz brzmi znajomo 19 odbędzie się już w piątek, 15 września 2023 o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Czytaj również: Zakazany owoc: podsumowanie odcinków 299-303. Pożar w domu Hasana Alego i nowe małżeństwo w serialu. Podsumowanie tygodnia. Co wydarzy się dalej?

Reemisja ma mieć miejsce w niedzielę, 17 września 2023 o godz. 15.40 na Polsacie. Odcinek można zobaczyć w serwisie Polsat Box Go.

Tagi: twoja twarz brzmi znajomo, programy rozrywkowe, polsat, rozrywka,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje