Wielka kontrakcja cenowa. Wszystkie książki Wydawnictwa Insignis za 19,99 zł

Data: 2022-08-04 08:06:20 | artykuł sponsorowany Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Uwaga, uwaga! Ostatnia szansa na zakup książek w niskiej cenie! Weź udział w Wielkiej Kontrakcji Cenowej wydawnictwa Insignis i księgarń Świata Książki. Setki świetnych tytułów po tylko po 19,99 zł każdy!

Obrazek w treści

Galopująca inflacja, dwukrotny wzrost cen papieru i kartonu, podwyżki cen energii i paliw – to wszystko musi mieć wpływ na detaliczną cenę książek. Niestety czasy, w których książka w miękkiej oprawie kosztowała 29 albo 39 zł powoli się kończą a czytelnicy przyzwyczajają się do cen na poziomie 50 zł i wyższych.

Wydawnictwo Insignis razem z księgarniami Świat Książki przygotowało świetną ofertę – Wielką Kontrakcję Cenową – dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić swoją bibliotekę o ciekawe, wciągające i inspirujące książki.

To prosta promocja: żadnych haczyków, warunków i… obostrzeń – dosłownie wszystkie tytuły Wydawnictwa Insignis kupicie w księgarniach Świata Książki i na swiatksiazki.pl w cenie 19,99 zł każdy. Promocja trwa od 4 do 18 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Bestsellery takie jak Leonardo da Vinci Waltera Isaacsona, książki Jamiego Olivera, Filozofia dla zabieganych, Twoja anatomia, Będzie bolało, książki Reginy Brett, Metro 2033 i wiele więcej – tylko po 19,99 zł.

Gorące nowości – Z pamiętnika początkującego psychiatry, Wybór damy, Liczby nie kłamią, Psycho-logika – również tylko po 19,99 zł.

Te i prawie pół tysiąca wspaniałych książek wydawnictwa Insignis – wszystko po 19,99 zł!

Zapamiętaj! Wielka Kontrakcja Cenowa – tylko od 4 do 18 sierpnia i tylko w księgarniach Świat Książki i na światksiażki.pl!

Wszystkie książki wydawnictwa Insignis po 19,99 zł! Wykorzystaj ostatnią szansą na zakup dobrych książek w niskiej cenie.

-> Skorzystaj z promocji!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje