Wielka wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl w piątek 13-ego!

Autor: Sławomir Krempa

Zbliża się piątek 13-ego, najbardziej pechowy dzień w roku. Jednak księgarnia TaniaKsiazka.pl na przekór losowi postanowiła uczynić go jednym z najbardziej szczęśliwych w dni w życiu książkoholików. Właśnie w ten piątek (13 października) na stronach księgarni odbędzie się wielka wyprzedaż 13 tysięcy książek. Ale nie uwierzycie jakich książek: samych bestsellerów! Promocja rusza w piątek o 17, a kończy się o 7 nad ranem.

Z pewnością taki dzień szybko się nie powtórzy. Przygotujcie więc listy książek, które chcecie tego dnia zamówić w niezwykle okazyjnej cenie. 13 tysięcy książek będzie przecenionych nawet do 35% ceny rynkowej. Takie bestsellery ostatnich dni jak:  Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza, Początek Dana Browna, Ania. Biografia Anny Przybylskiej Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego czy długo wyczekiwana książka, będąca jeszcze zapowiedzią: Labirynt duchów Carlosa Ruiza Zafona w nowych, rewelacyjnych cenach!

Z pewnością zapamiętacie ten piątek na długo, w końcu tego dnia udało Wam się kupić w świetnej cenie książki najlepsze z najlepszych.

Pamiętajcie, promocja trwa tylko kilkanaście godzin. Rozpoczyna się o godzinie 17:00, 13 października, a kończy o 7 nad ranem następnego dnia. Macie więc pół dnia i całą noc na wielkie, szczęśliwe zakupy. Przygotujcie notatki, abyście wiedzieli, co dokładnie chcecie zamówić. Pełna lista 13. tysięcy bestsellerów pojawi się na stronach księgarni w tym miejscu, w czwartek, na dzień przed startem promocji!

Żeby przejść do promocji, kliknijcie w baner poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy