Wkrótce kolejne Bookszpany

Autor: mojebestsellery
News - Wkrótce kolejne Bookszpany

Rozwijająca się od paru lat – szczególnie na Śląsku – sieć księgarni Bookszpan wkrótce otworzy swoje kolejne punkty sprzedaży. Tym razem nowe księgarnie pojawią się w aż 4 miastach.

Niedawno pisaliśmy o reaktywacji księgarni Matras. Chodziło wówczas o przejęcie przez SIW Znak internetowej księgarni matras.pl, jednak bez kontynuacji prowadzenia sprzedaży stacjonarnej. Lokale po Matrasie przejęte zostały z reguły przez inne księgarnie – Mole Mole, Empiki, Światy Książki i… Bookszpany.

Ten ostatni w najbliższym czasie ma otworzyć swoje cztery nowe punkty: w Żorach, Mikołowie, Sosnowcu i w Łomiankach. 

Adresy nowych księgarń wskazują, że również i one powstaną w lokalach dawnych Matrasów. Wszystkie nowe księgarnie otwarte zostaną w Centrach Handlowych Auchan już w kwietniu.

Sieć Bookszpan działa od paru lat na terenie całej Polski. Pierwsza księgarnia została otwarta w Katowicach. Mimo że Bookszpan prawdopodobnie nie ma na ten moment tak dużych zysków jak konkurenci, to trzeba przyznać, że rozwija się coraz bardziej prężnie. Co ciekawe, jednym z członków zarządu nowej sieci jest Jan Sieracki, współzałożyciel i dawny szef… Matrasa. 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Escape book
Ivan Tapia
Escape book
Post scriptum
Milena Wójtowicz
Post scriptum
Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2
Maja Lidia Kossakowska
Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2
O Chinach
Henry Kissinger
O Chinach
Pokaż wszystkie recenzje