reklama

Wonder Woman 1984 z kwietniową premierą na HBO GO

Data: 2021-02-28 12:00:01 Autor: adudek

Wonder Woman 1984, superbohaterki film od Warner Bros. Pictures będzie mieć swoja premierę na platformie HBO GO, już z początkiem kwietnia.

Obrazek w treści

HBO GO zapowiedziało kolejną filmową premierę i to nie byle jaką. Z początkiem kwietnia platforma streamingowa wzbogaci się o kolejny film z waleczną księżniczką Dianą w roli głównej. Co możemy spodziewać się po tym utrzymanym w konwencji sci-fi, pełnym akcji tytule?

Wonder Woman 1984 – opis filmu

Film Wonder Woman 1984 to klasyczne kino akcji w klimacie science – fiction, przenoszący nas ponownie w opowieść o księżniczce Dianie Price, walecznej, ale trzymającej się nieco w cieniu.

Poznajemy ją w burzliwych, kolorowych latach 80-tych ubiegłego wieku. Diana żyje spokojnie, trzymając się na uboczu, trenując swoje moce i opiekując się starożytnymi artefaktami. 

Czytaj również: Wonder Woman 1984 z nowym zwiastunem! Kiedy premiera?

Spokojne życie wśród śmiertelników niestety zostaje pewnego dnia zaburzone. Światu ponownie grozi niebezpieczeństwo. Tym razem Wonder Woman będzie musiała wyjść z cienia i stanąć naprzeciwko kolejnych wrogów. Tym razem są nimi Max Lord i Cheetah. 

Wonder Woman 1984 – obsada

W filmie Wonder Woman 1984 po raz kolejny w roli tytułowej czyli księżniczki Diany Price wystąpiła Gal Gadot, znana z filmu Wonder Woman, filmu Szybcy i wściekli, Szybcy i wściekli V czy Liga Sprawiedliwości. 

Towarzyszą jej: Christopher Pine, aktor który zagrał w poprzedniej odsłonie serii - Wonder Woman, w serii Star Trek a także w filmie A więc wojna; Kristen Wiig (Sekretne życie Waltera Mitty, Marsjanin, Druhny); Pedro Pascal (The Mandalorian, Wielki Mur, Narcos, Bez litości 2).

W filmie w obsadzie znaleźli się także: Robin Wright, Connie Nielsen, Lilly Aspell, Lilly Aspell, Kristoffer Polaha i inni.

Czytaj również: Wonder Woman – Najbardziej znana superbohaterka staje do walki ze złem!

Reżyserem Wonder Woman 1984 jest Patty Jenkins, mająca na swoim koncie Wonder Woman, Dochodzenie czy Monster. 

Wonder Woman 1984 – gdzie obejrzeć?

Film Wonder Woman 1984 to produkcja, która podobnie jak wiele ostatnich padła ofiarą pandemicznego przesuwania daty premiery. Warner Bros. Pictures potwierdził, że film trafi na platformy VOD, ale także i do kin.

1 kwietnia 2021 roku będą mogli go obejrzeć użytkownicy platformy streamingowej HBO GO, na którą film trafi.

Wonder Woman 1984 – opinie

Film Wonder Woman 1984 to produkcja, na którą czekali miłośnicy fiilmów opartych na komisach, lubujący się w produkcjach zarówno utrzymanych w szybkim tempie akcji, jak i w klimacie sci-fi. 
To dość specyficzne, komiksowe kino przyciąga przed ekrany zawsze wiele fanów produkcji o superbohaterach, jakich w kinie, nie brakuje.

Czytaj również: Wonder Woman 1984 - opis filmu

Wonder Woman 1984 to także filmowa produkcja, która otrzymała aż 6 nominacji do wielu nagród. Niestety nie otrzymała żadnej z nich.

Wonder Woman 1984 – książki

Film Wonder Woman 1984 to jedna z produkcji opartych na serii komiksów o superbohaterce o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics. Części komiksowych jest sporo, więc proponuje pierwszą z nich Wonder Woman, Krew, tom 1

Komiks „Wonder Woman, Krew”, tom 1 kupić można taniej, poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Człowiek w drodze
Alfred Sosgórnik
Człowiek w drodze
Ślady. Psim tropem
Katarzyna Kielecka
Ślady. Psim tropem
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Femme fatale
Katarzyna Nowakowska
Femme fatale
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Pokaż wszystkie recenzje