Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – Noworoczna impreza zmienia charakter...

Data: 2020-12-28 18:56:03 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to kolejny polski film opracowany dla platformy Netflix, w ramach którego można się zapoznać z Czarną Komedią rozgrywającą się w trakcie imprezy sylwestrowej, w trakcie której wesoła zabawa, przekształca się w dramat z zabójcą w samym centrum akcji.

Obrazek w treści 

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyjąto polski film z gatunku Czarna Komedia, ze znaną młodą obsadą z 2020 roku.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – opis

Impreza sylwestrowa wypada znakomicie, wszyscy bawią się świetnie... aż do jednej chwili, gdy paczka przyjaciół wpadnie w wielkie tarapaty. W trakcie wydarzenia dochodzi do momentu, w którym wszystko zmienia się bez drogi powrotnej. 

Czytaj także: Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – recenzja filmu

W domu dochodzi do zabójstw, wszyscy obawiają się o swoje życie, jednocześnie zmagając się z trudami przetrwania w nietypowych warunkach.

Do tego wszystkiego sekrety i tajemnice krok po kroku są ujawniane, w wyniku czego atmosfera staje się jeszcze trudniejsza, bardziej skomplikowana oraz mroczniejsza....

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – obsada

W głównej roli projektu znalazła się Julia Wieniawa-Narkiewicz, młoda aktorka znana z występów w Kobiety mafii, Kobieta sukcesu, Small World czy W lesie dziś nie zaśnie nikt. Poza nim w obsadzie znajdziemy także Mateusz Wieclawek, Adam Graf Turczyk, Nikodem Rozbicki czy Paulina Gałązka.

Przeczytaj także: Sylwester i Nowy Rok z Netflixem. Co warto zobaczyć?

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – gdzie obejrzeć?

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją dziś zalicza premierę, tj. 28 grudnia 2020 roku od godziny 9:00, gdy całość będzie dostępna bezpośrednio z poziomu platformy Netflix, po oczywiście opłaceniu usługi abonamentowej.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - zwiastun

Julia Wieniawa stała się twarzą projektu, którego zwiastun spotkał się ze sobą krytyką ze względu na agresywną i sporą liczbę cięć, przez które krótki materiał strasznie męczy oczy oraz prezentuje się strasznie chaotycznie i dennie.

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją jest autorskim fabularnym dziełem Jana Belcli, który opracował tę historię korzystającą ze znanych schematów komediowych, osadzonych w warunkach imprezy sylwestrowej. Być może po seansie zdecyduje się na lekturę książki Przyjaciół mroku.

Książkę Przyjaciele mroku kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.