Wszystko, co wiemy o dalszych losach serialu „Stranger Things"

Data: 2017-08-22 13:41:14 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Sławomir Krempa
udostępnij Tweet
News - Wszystko, co wiemy o dalszych losach serialu „Stranger Things

Twórcy serialu „Stranger Things", Matt i Ross Duffer, zapowiedzieli ostatnio w wywiadzie, że - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - stworzą nie pięć, ale cztery sezony i zakończą produkcję. Premiera najbliższego, drugiego sezonu, zaplanowana jest na 27 października 2017, kiedy wszystkie odcinki pojawią się w serwisie Netflix. 

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych tajemnic miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się powrócić z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze bardziej potężna i złowroga istota - czytamy w opisie drugiego sezonu produkcji. 

 

 Na pierwszych zwiastunach i plakacie drugiego sezonu widzimy, że istota, która tym razem terroryzować będzie Hawkins, będzie zdecydowanie większa niż Demogorgon. Powróci Jedenastka, powrócą młodzi bohaterowie pierwszego sezonu, ubrani w swe kombinezony rodem z „Pogromców duchów". Jednemu z nich - Willowi, który powrócił z Drugiej Strony - nie będzie łatwo na nowo odnaleźć się w Hawkins. Znany z pierwszego sezonu szeryf Jim Hopper wpadnie w poważne tarapaty, do Hawkins przybędzie też ktoś, kogo zadaniem będzie zapewne „posprzątanie" po wydarzeniach, których byliśmy świadkami we wcześniejszych odcinkach. Pojawi się też nowa postać - Max (Sadie Sink), która zaprzyjaźni się z członkami „gangu".

Czekacie na premierę?REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje