Wydawnictwo Jedność zaprasza na Targi Książki w Krakowie!

Data: 2019-10-22 10:03:36 Autor: Sławomir Krempa
News - Wydawnictwo Jedność zaprasza na Targi Książki w Krakowie!

Wydawnictwo Jedność zaprasza na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. W tym roku przedstawiciele wydawnictwa czekają na Państwa aż na dwóch stoiskach  w hali Wisła nr D-1 oraz C-69. Jak co roku przygotowano wiele nowości wydawniczych. Nie zabraknie niespodzianek. Do zakupów oryginalne prezenty: zakładki, kalendarze, notesy. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu atrakcyjnych cen książek oraz specjalnych rabatów na wybrane tytuły, nawet do -80%.

Tylko na stoisku D-1 dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! W weekend  targowy będą mogły pomóc w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek 25.10 premierowo zaprezentowany zostanie najnowszy album Kresy. Śladami wielkich Polaków (cz.1). Zapraszamy od godz. 16.00 na stoisko D-1 – będzie można porozmawiać o książce z autorem, z panem Mirkiem Osip-Pokrywką. 

Na stoisku C-69 zaprezentowana zostanie oferta najpiękniejszych albumów wydawnictwa pod szyldem Jedność sztuka. Albumy te to sztuka inspirowana świętością, najobszerniejsze opracowania, najwyższy poziom sztuki drukarskiej, ekskluzywne wydania, bogato ilustrowane. 

Przez cały czas trwania targów zapraszamy do Starego Knedelkowa, gdzie będziecie mogli spotkań m.in. Cecylkę Knedelek i jej przyjaciół a przede wszystkim spotkać się z naszą autorką, panią Joanną Krzyżanek. Szukajcie Starego Knedelkowa w hali Wisła!

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie od Wydawnictwa Jedność.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie trwać będą od 24 do 27 października 2019.   

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Nasz azyl
Marta Józefczyk
Nasz azyl
Pokaż wszystkie recenzje