reklama

Wykonać wyrok - policjant w roli więźnia, w klasycznym kinie akcji

Data: 2021-11-29 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wykonać wyrok, jeden z filmów gdzie swoje początki w świecie kina stawiał Jean-Claude Van Damme dziś, po raz kolejny zobaczymy na jednym z kanałów w polskiej telewizji. Więc jeśli macie sobie ochotę przypomnieć sobie film, albo jeszcze go nie widzieliście, teraz jest okazja. 

Obrazek w treści

Film Wykonać wyrok to klasyczne kino akcji, z sensacyjną nutą, w którym możemy śledzić umiejętności w sztukach walki Jean-Claude Van Damme'a. Co jeszcze można spodziewać się po tej produkcji z roku 1990?

Wykonać wyrok – opis filmu 

Film Wykonać wyrok to klasyczny film sensacyjny-akcji, który swoją premierę miał już wiele lat temu, bo w roku 1990. Fabuła, która koncentruje się na szybkiej akcji i pozwala nam śledzić wielkie umiejętności Jean-Claude Van Damme'a, skupia się na policjancie, w którego się wciela. 

          Czytaj również: Wykonać wyrok, informacje o filmie - opis

Louis Burke, kanadyjski detektyw/policjant, będący mistrzem sztuk walki, aresztuje groźnego psychopatycznego zabójcę, ale to nie koniec jego pracy. Musi teraz zająć się sprawą seryjnych mordów. Żeby dotrzeć do rozwiązania sprawy, musi dać się zamknąć do więzienia jako przestępca. Miejsce do którego trafia jest więzieniem o bardzo zaostrzonym rygorze, ale osadzeni w nim więźniowie są bezwględni i niezwykle brutalni. Przemocy z ich strony będzie doświadczał Burke. 

Wykonać wyrok – obsada filmu

W kolejnym filmie w bogatej kolekcji produkcji akcji, wypełnionych sztukami walki, w głównej roli policjanta, wspomniany już Jean-Claude Van Damme, którego możemy oglądać w filmie Ostatni najemnik, dostępnym na Netfliksie, a także w serii Kickboxer czy produkcji o tytule W otchłani i wielu innych filmach. 

             Czytaj również: Ostatni Najemnik już na Netflix, Jean-Claude Van Damme w komediowym filmie akcji

W pozostałych rolach: Robert Guillaume, Cynthia Gibb, George Dickerson, Art LaFleur, Patrick Kilpatrick, Armin Shimerman, Dorothy Dells, Jack Bannon.

Reżyserem filmu jest Deran Sarafian, który ma na swoim koncie takie produkcje jak: Dr House, Zagubieni, CSI: Kryminalne zagadki Miami.

Wykonać wyrok – gdzie obejrzeć film

Film Wykonać wyrok to produkcja, która miała swoja premierę w roku 1990 i już wielokrotnie była emitowana w polskiej telewizji.  

        Czytaj również: 

Dziś, w poniedziałek 29 listopada 2021 roku pokaże go także kanał TV Puls. Emisja przewidziana jest na godzinę 20:00.  

Powtórka filmu w niedzielę, 5 grudnia 2021 roku o godzinie 22:30, także na TV Puls. 

Wykonać wyrok - opinie o filmie

Film Wykonać wyrok to zdecydowanie produkcja, która zaciekawi dziwów lubiących kino akcji i produkcje sensacyjne. 

            Czytaj również:  Ryzykanci – W pogoni za wolnością...

Tytuł może spodobać się także miłośnikom sztuk walki i samego Jean-Claude Van Damme'a. 

Wykonać wyrok – książki

Film Wykonać wyrok to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy książkę o tytule Arsene Lupin. Dżentelmen włamywacz.

Książkę "" (Wydawnictwo Świat książki) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.