Za jakie grzechy – Mroźna Minnesota uczy pokory i... prawdziwej miłości!

Data: 2020-09-20 17:36:37 Autor: tadas

Za jakie grzechy to romantyczna komedia w Lucy Hill, kobiecie sukcesu wysłanej z gorącego Miami do mroźnej Minnesoty, gdzie czekają zupełnie nowe życie, wymagającej pozyskania zupełnie nowych umiejętności i wiedzy. To lekcja nie tylko życia, ale także pokory oraz szacunku do najmniejszych rzeczy, szczególnie wobec możliwej wielkiej miłości....

Obrazek w treści

Za jakie grzechy to kanadyjsko-amerykańska komedia romantyczna 2009 roku w reżyserii Jonasa Elmera.

Za jakie grzechy – opis

O czym jest film Za jakie grzechy? Lucy Hill to prawdziwa kobieta sukcesu, doskonale radząca sobie na wielu polach, prowadząc doskonałe życie w gorącym Miami pełnym słońca i luksusu. Pewnego dnia kobieta zostaje jednak skierowana ku nowemu służbowemu zadaniu.

W jego wyniku kobieta przenosi się do... mroźnej Minnesoty!

Czytaj także: Patria – już wkrótce serial na podstawie powieści Fernanda Aramburu

W sercu lodowego obszaru, w New Ulm, kobieta stara się ponownie ułożyć sobie życie, starając się dość niezdarnie  dostosować do otaczającej ją rzeczywistości. Pewna się Lucy musi nauczyć się pokory, próbując jednocześnie naprawić swoje relacje z innymi ludźmi, którzy ze wszystkich sił starali się wesprzeć ją w nowych obowiązkach.

To właśnie w tych mroźnych warunkach Panny Hill może spotkać miłość swojego życia...

Za jakie grzechy – obsada

Kto wystąpił w filmie Za jakie grzechy? Główną rolę otrzymała Renée Zellweger, znana już w chwili premiery filmu z serii adaptacji o losach Bridget Jones. Ponadto aktorskę mogliśmy obserwować również w Cios serce, Rebel Highway, 8 sekund, Ja, Irena i Ja czy Bobby kontra wapniaki.

Czytaj także: "Ludzie i bogowie": Donos może sprowadzić śmierć na rodzinę Komanów.... Co wydarzy się w 2 i 3 odc Ludzie i bogowie?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Harry Connick, Jr., J.K. Simmons, Frances Conroy.

Za jakie grzechy – gdzie obejrzeć? 

Film Za jakie grzechy dziś możemy zobaczyć w niedzielę, 20 września o 22:15 na antenie stacji TVP 1.

Czytaj także: Wonder Woman – Najbardziej znana superbohaterka staje do walki ze złem! 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Za jakie grzechy – opinie

Film Za jakie grzechy został totalnie zmiażdżony w recenzjach, zgarniając mnóstwo fatalnych ocen, a do tego doszły także co najwyżej przeciętne opinie widzów, którzy narzekali tak naprawdę na wszystko. To jedna z tych produkcji, których lepiej jest nie umieszczać w swoim portfolio.

Za jakie grzechy – książka

Film Za jakie grzechy doczekało się samodzielnego scenariusza opracowanego przez C. Jay Cox i Ken Rance, których praca niestety się nie obroniła, zgarniając liczną, ale w pełni zasłużoną krytykę. Wobec tego być może po seansie zainteresuje Was Kobieta sukcesu Sary Craven.

Czytaj także: Życie nie szczędziło jej doświadczeń. Fragment książki „Wszystko będzie dobrze" 

Książkę Kobieta sukcesu kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.