Zabójczy rejs 2 – Netflix zapowiada kontynuację hitowej czarnej komedii

Data: 2021-08-31 10:20:03 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Czarna komedia kryminalna Zabójczy rejs, będąca hitem platformy Netflix powróci w drugiej części. Sequel zapowiedziany! 

Obrazek w treści Zabójczy rejs 2 – Netflix zapowiada kontynuację hitowej czarnej komedii  [jpg]

Autor zdjęcia: Scott Yamano / Netflix

Film Zabójczy rejs swoją premierę miał na platformie Netflix w roku 2019. Dziś już wiemy, że komedia powróci w nowej odsłonie. Netflix potwierdził chęć stworzenia sequela, w którym powróci znajoma małżeńska para. A co jeszcze wiemy o nadchodzącym filmie?

Zabójczy rejs 2 – powstaje filmowa kontynuacja

O tym, że film powróci w nowej części wspominało się już od jakiegoś czasu. Zabójczy rejs to komedia kryminalna, który bardzo szybko stała się wielkim hitem Netfliksa, stając się, jak do tej pory piątym najbardziej popularnym filmem owej platformy VOD. Nie dziwi zatem fakt, że przedstawiciele Netfliksa potwierdzili chęć stworzenia kolejnej filmowej odsłony, w której powrócimy do znajomej pary.

Film, który zadebiutował ponad dwa lata temu, opowiadając historię małżeństwa Nicka i Audrey Spitzów, którzy wybrali się w długo oczekiwaną podróż do Europy. Już w samolocie  Audrey, otrzymuje zaproszenie od bogacza, Chalesa na ekskluzywny statek miliardera Malcolma Quince. Para oczywiście przyjmuje zaproszenie.

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 29 sierpnia do 5 września 2021 roku

Wkrótce na przyjęciu na statku wspomniany miliarder zostaje zamordowany. Podejrzenia pada na naszych bohaterów. Żeby oczyścić się z zarzutów, muszą zająć się rozwiązaniem kryminalnej zagadki, co nie będzie takie proste, a stanie się nawet bardzo ryzykowne. 

Na temat fabuły sequela niestety na razie nic nie wiemy. Na to jest jeszcze za wcześnie, bowiem film znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Na więcej szczegółów będziemy musieli zatem jeszcze trochę poczekać. 

Zabójczy rejs 2 – obsada serialu

Film Zabójczy rejs 2 to powrót znajomej aktorskiej pary. W nowej odsłonie zobaczymy ponownie Adama Sandlera w roli Nicka Spitza. Aktor zagrał oczywiście w Zabójczym rejsie, a także w takich filmach jak: 50 pierwszych randek, Żona na niby, Hubie ratuje Halloween czy Nieoszlifowane diamenty. Pojawi się także Jennifer Aniston jako Audrey Spitz. Aktorkę kojarzymy z takich filmów jak: Sztuka zrywania, Millerowie, Kluseczka czy serialu Przyjaciele.

Czytaj również: Zabójczy rejs, informacje o filmie - opis

Kto jeszcze wróci w kolejnej odsłonie filmu? Tego nie wiemy. Dzięki Deadline wiemy natomiast, że za kamerę nie wróci Kyle Newacheck. Rolę reżysera przejmie Jeremy Garelick, mający na swoim koncie takie filmowe produkcje jak: Sztuka zrywania, Polowanie na drużbów czy Najlepszy najgorszy weekend.

Zabójczy rejs 2 – gdzie obejrzeć?

Premiera kolejnej odsłony Zabójczego rejsu, z racji oryginalnej produkcji Netfliksa, przewidziana jest na wspomnianej platformie. Na razie nie znamy daty jej debiutu. Należy wspomnieć, że film jest na bardzo wczesnym etapie realizacji. 

Czytaj również: Psie pazury – Netflix prezentuje dramat nominowany do Złotych Lwów, oparty na powieście o takim samym tytule

Nie należy się go zapewne spodziewać wcześniej niż pod koniec 2022 roku, ale bardziej prawdopodobny jest jednak rok 2023. 

Zabójczy rejs - książki

Film Zabójczy rejs, zarówno pierwsza, jak i druga część to produkcje bazujące na własnym, autorskim scenariuszu. Oznacza to zatem, że nie istnieje książka na jakiej bazują. W zamian polecamy inną książkę, o tytule Zabójczy trop, której autorem jest Wiesław Rybski.

Książkę „Zabójczy trop” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje