Zakazany owoc: podsumowanie odcinków 299-303. Pożar w domu Hasana Alego i nowe małżeństwo w serialu. Podsumowanie tygodnia. Co wydarzy się dalej?

Data: 2023-09-16 10:00:02 Autor: mireka
udostępnij Tweet

Zakazany owoc jest jedną z najbardziej interesujących tureckich telenoweli, którą właśnie zobaczyć możemy w telewizji. Za nami odcinki 299-303, w których doszło do przeskoku czasowego aż o sześć lat! Jeśli jesteście ciekawi, co takie wydarzyło się w serialu – przeczytajcie nasze podsumowanie!

Kadr z serialu Zakazany owocfot. kadr z 302 odc. serialu Zakazany owoc / vod.tvp.pl

W serialu Zakazany owoc wiele się dzieje, czego przykładem są ostatnie odcinki wyemitowane na Dwójce. Za nami odcinki 299, 300, 301, 302 i 303 – poniżej prezentujemy streszczenie Zakazanego owocu z całego tygodnia! 

Zakazany owoc – podsumowanie tygodnia. Co wydarzyło się w odcinkach 299-303? 

Poniżej prezentujemy najważniejsze zdarzenia, które miały miejsce w tym tygodniu w serialu: 

Zakazany owoc – odcinek 299 – opis

Yildiz nie może przebaczyć zdrady. Kobieta postanawia, że nie będzie dalej mieszkać wraz z Cagatayem pod jednym dachem i postanawia spakować walizki. Tymczasem wciąż niewiele wiadomo w sprawie śmierci Mahmuta. Sahika robi wszystko, by winą obarczyć Zahrę, w ten sposób pozbywając się jej raz na zawsze. Emisja odcinka 299 miała miejsce w poniedziałek, 11.09.2023 r. 

Zakazany owoc 300 odc. – opis 

Stosunki między Cagatayem a Yildiz są napięte. Zdradzona żona tymczasowo wprowadza się do domu należącego do Hasana Alego. Sytuacja ta nie pasuje Sahice, która postanawia pogodzić Yildiz z mężem. Jej próby skazane są jednak na porażkę. Odcinek 300 pojawił się na antenie Dwójki we wtorek, 12.09.2023 r.

Zakazany owoc 301 odcinek – streszczenie

Yildiz spotyka się z Cansu.  Od kobiety dowiaduje się, kto sprawił, że ponownie pojawiła się w mieście. Omar prosi Hasana Alego o przysługę. Chce schronić się w jego domu przed pościgiem gangsterów z mafii. Wkrótce dochodzi do pożaru w domu Hasana Alego. Stan Yildiz jest krytyczny – żona Cagataya trafia do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej zdrowie. Kobieta pozostaje w śpiączce. 301 odc. Zakazanego owocu można było zobaczyć w środę, 13 września 2023 r.

Zakazany owoc 302 odc. opis

Mija sześć lat od pożaru, w wyniku którego Yildiz zapadła w śpiączkę. Kiedy kobieta odzyskuje świadomość, musi powoli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A nie jest to łatwe. Okazuje się, że osoby, w których życie była zaangażowana, zdążył pójść własną drogą. Przede wszystkim w nowy związek małżeński wstąpił Cagatay. I to z nie byle kim, a Cansu. Yildiz będzie musiał zrobić wszystko, by odzyskać dawne życie. Odcinek 302 został wyemitowany w czwartek, 14.09.2023 r. 

Zakazany owoc 303 odc. – streszczenie

Yildiz oswaja się z rzeczywistością, a do szpitala przybywają kolejne znajome twarze, Kobieta jest zaskoczona, jak przez te lata zmieniły się Sahika oraz Zehra. Pierwsza z kobiet planuje wyjazd z miasta, o czym mówi Hasanowi Alemu. Mężczyzna próbuje nakłonić syna, by pomówił z Yildiz i wyszedł z całej sytuacji z twarzą. 303 odc. Zakazanego owocu pojawił się na antenie TVP 2 w piątek, 15.09.2023 r. o godz. 17:15. 

Zakazany owoc – co wydarzy się w przyszłym tygodniu?

A czego spodziewać możemy się w serialu po weekendowej przerwie? Oto opis nadchodzącego, poniedziałkowego odcinka serialu: 

Zakazany owoc 304 – opis

Hasan nie jest już biznesmenem, którego pamiętamy. Jednak nadal cieszy się sporym szacunkiem. Teraz do mężczyzny przymila się Ender, która postanawia wykorzystać go do swoich własnych celów. Tymczasem Zehra planuje uwieść Omara. To i wiele więcej wydarzy się w 304 odcinku, który na antenie Dwójki pojawi się w poniedziałek, 18 września br.

Tagi: zakazany owoc, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje