Zakazany owoc – Co zdarzy się w 27 i 28 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Data: 2022-08-03 09:18:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

27 i 28 epizod produkcji Zakazany owoc: z USA powraca Cem, niegdyś blisko współpracujący z Alihanem, Yildiz natomiast udaje się na rzekomą ceremonię, która zmienia wstyd w niespodziewaną popularność... Co będzie miało miejsce w 27 oraz 28 odc.?

Obrazek w treści 

Zakazany owoc – opis 27 odcinka serialu

W 27 odc. Zakazany owoc znajdująca się w trudnej sytuacji Zejnep decyduje się, że zwolni się z pracy. Nie ma jednak pojęcia, jak powinien przebiec optymalnie cały proces, pojawiają się pierwsze, trudy do pokonania. Zehra decyduje się osobiście pokazać swojemu ojcu, jak prezentuje się jej klinika urody.

Z USA powraca Cem, człowiek najlepiej znany ze współpracy przed laty z Alihanem.

Czytaj również: Młoda dziewczyna wkracza w świat wielkich pieniędzy, wpływów oraz gorącej, rodzinnej wojny... – Zakazany owoc

W 28 również ujrzeć będzie można jak Ender postanawia zaprosić Yildiz na fikcyjną imprezę, w trakcie której ma dojść do... rzekomej koronacji!

Zakazany owoc – gdzie i kiedy obejrzeć 27 odcinek serialu?

27 odc. Zakazany owoc pojawi się w telewizji w środę, 3 sierpnia 2022 r. w telewizji TVP 1 o godz. 18:45.

Czytaj również: Zakazany owoc – Co zdarzy się w 26 i 27 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Zakazany owoc – opis 28 odcinka serialu

Już we wtorek w 28 epizodzie serii Zakazany owoc w Khalid zapewnia Yildiz indywidualną trenerkę, natomiast Erim w wyniku utraty przytomności ostatecznie trafia do szpitala! Yildiz natomiast pojawia się na wymyślonym wydarzeniu.

Czytaj również: xXx – Sporty ekstremalne wystarczą do pracy w służbach?

Nikt nie mógł się spodziewać, że... zamiast wstydu, tego typu wydarzenie okaże się przyczynkiem do zyskania wielkiej popularności. Erim cierpi także z powodu naśmiewania się z jego macochy...

Zakazany owoc – gdzie i kiedy można obejrzeć 28 odcinek serialu?

Ekranowy debiut 28 odcinka Zakazany owoc ma mieć miejsce w TVP 1, w tę czwartek, 4  sierpnia 2022 r. znów o 18:45. Odc. nr 28 będzie można nadrobić na vod.tvp.pl.

Czytaj również:  Dwanaście małp - kultowy dramat sci-fi o podróżowaniu w czasie, dziś na TVN 7

Zakazany owoc – książki

Pod koniec czerwca bieżącego roku, zakończyła się telewizyjna emisja serii Miłość i przeznaczenie umieszczając w jej miejsce inną turecką propozycję: Zakazany owoc. Jest to osadzona we współczesnej rzeczywistości, historia o miłości oraz zaciętych rodzinnych spiskach. Z tego względu oraz z uwagi na spektakularność, seria doczekała się porównań do Dynastii. Uzupełnieniem serialu, może okazać się dla Was publikacja Wszystkiemu winny książę Leonory Bell wydanej w Polsce przez wydawnictwo Otwarte.

Książkę „Wszystkiemu winny książę” tanio zakupimy choćby tu:

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, zakazany owoc,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy