Zbuntowani - nowe wersja młodzieżowej opery mydlanej dziś debiutuje na Netflix

Data: 2022-01-05 10:18:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Nowa wersja musicalowej opery młodzieżowej opery mydlanej, rozgrywającej się w międzynarodowej szkole z internatem, o tytule Zbuntowani, dziś ma swoją premierę na platformie streamingowej Netflix. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Mayra Ortiz/NETFLIX

Serial Zbuntowani to produkcja, która łączy w sobie dramat, młodzieżową produkcję romantyczną, jak i klasyczny musicalowy styl. Nowa wersja słynnej mydlanej opery już dziś debiutuje w pełnym sezonie. Co wiemy o serialu? 

Zbuntowani – opis serialu

Serial Zbuntowani to zupełnie nowa wersja bardzo znanej opery mydlanej dla młodzieży. W serialu ponownie przenosimy się do elitarnej, międzynarodowej szkoły Elite Way School, do szkoły z internatem. Tam powstał legendarny obecnie zespół RBD. 

      Czytaj również: Premiery Netflixa w styczniu 2022. Jakie nowe filmy i seriale?

W nowej serialowej wersji musicalu, poznajemy nowe pokolenie młodzieży, która pojawia się w szkole, młodych ludzi, którzy pragną wziąć udział w niezwykle prestiżowym programie muzycznym. Wygrana batalia muzyczna pozwoli im odnieść życiowy sukces. 

W nowej wersji Zbuntowanych, które to widowisko miało osobne telenowele w Argentynie oraz Meksyku, poznajemy grupki uczniów, którzy biorą udział w Bitwie zespołów — konkursie muzycznym. Ale jesteśmy także świadkami pierwszych miłości, rodzących się przyjaźni, radości i smutków, a także knowań, które mogą pokrzyżować wiele planów. 

Zbuntowani – obsada serialu

W obsadzie: Estefania Villarreal jako Celina, Giovanna Grigio jako Emilia, Sergio Mayer Mori jako Esteban, Franco Masini jako Luka, Pamela Almanza jako Anita, Alejandro Puente jako Sebas, Azul Guaita jako Jana, Jerónimo Cantillo jako Dixon.

      Czytaj również:  Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 2 do 9 stycznia 2022 roku

A także: Andrea Chaparro jako MJ, Leo de Lozanne jako Marcelo (tata Luki), Karla Gazcón jako Prefekta Lourdes, Lizeth Selene jako Andi.

Producentem wykonawczym serialu jest Raya Ley, zaś reżyserami Yibrán Asuad oraz Santiago Limón, który jest także showrunnerem tejże produkcji.

Zbuntowani – gdzie obejrzeć serial?

Serial jest kolejną produkcją oryginalną Netfliksa, dlatego też produkcja miała swoją premierę właśnie na Netfliksie. 

      Czytaj również: Netflix nie zwalnia! Te seriale wrócą z nowymi sezonami w 2022!

Premiera serialu została zaplanowana na 5 stycznia 2022 roku, więc można go już oglądać na Netfliksie. Serial trafił tam tradycyjnie w godzinach porannych. 

Zbuntowani - ile odcinków?

Opisywana serialowa produkcja składać się ma tradycyjnie, jak większość seriali Netfliksa z 8 odcinków. Są one dostępne na Netfliksie w całym sezonie. 

Zbuntowani - opinie o serialu

Serial Zbuntowani spodoba się widzom lubiącym opowieści serialowe przeznaczone dla młodzieży. Nie zawiodą się także fani musicalu. 

          Czytaj również: Zostań przy mnie - kolejny serial Netfliksa na podstawie prozy Cobena

Dla siebie znajdą w niej także coś ciekawe miłośnicy produkcji zarówno dramatycznych, jak i romantycznych. 

Zbuntowani – książki

Serial Zbuntowani to produkcja oparta na własnym scenariuszu, choć będąca nową wersją znanej opery mydlanej. Serial nie posiada swego odpowiednika książkowego. W zamian proponujemy inną książkę przeznaczoną dla młodzieży, o tytule Uwalnianie. 

Książkę "Uwalnianie" (Wydawnictwo Novae Res ) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje