Z這ty ch這pak 2 sezon – czy b璠zie? TVP podj窸a decyzj, co dalej z serialem

Data: 2024-01-31 10:05:01 | Ten artyku przeczytasz w 3 min. Autor: Miros豉w Kalinowski
udost瘼nij Tweet

Złoty chłopak od kilku miesięcy króluje na antenie TVP 1. Niestety, pierwszy sezon serialu zmierza ku końcowi. Czy doczekamy się kontynuacji w postaci kolejnych odcinków? Wiemy, jaką decyzję podjęła Telewizja Polska. 

Złoty chłopak 2 sezonfot. Archiwum TVP

Od kilku tygodni widzowie TVP mogą obserwować prawdziwą rewolucję na antenie publicznego nadawcy. Z popularnego programu śniadaniowego Pytanie na Śniadanie zniknęli niemal wszyscy dotychczasowi prowadzący, a część programów przeniesionych zostało na inną porę – np. Panorama na TVP 2. Jaki los czeka serial Złoty chłopak

Złoty chłopak – koniec 1 sezonu serialu wkrótce 

Serial Złoty chłopak oglądać można na antenie TVP 1 od sierpnia ubiegłego roku. Od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 widzowie Jedynki mają szansę przenieść się do Bosforu, gdzie są świadkami często dość dramatycznych zdarzeń w bogatej rodzinie Korhanów oraz w życiu córek despotycznego Kazima – Seyran i Suny. W 1 sezonie widzieliśmy m.in. ślub oraz rozwód Seyran oraz tragiczną śmierć Fauta. 

Czytaj także: Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

1 sezon zmierza jednak do końca. Chociaż w Polsce podział odcinków jest nieco inny, niż ten w oryginalnej, tureckiej wersji, wiele wskazuje na to, że już w połowie lutego zobaczymy ostatni odcinek pochodzący z 1 transzy Złotego chłopaka

Ostatni odcinek 1 sezonu będzie miał w Polsce numer 119, a na Jedynce pojawi się 16 lutego 2024 roku. Widzowie zastanawiają się jednak, co dalej z serialem.

Złoty chłopak – czy będzie 2 sezon? 

Jak się okazuje, TVP nie zamierza zrezygnować z dalszego nadawania serialu Złoty chłopak. Co więcej, część widzów nawet nie zorientuje się, że 1 sezon serialu się skończył. 

Czytaj także: „Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

W polskiej telewizji po prostu 1 odcinek 2 sezonu Złotego chłopaka zostanie wyemitowany jako odcinek 120 – a będzie to miało miejsce w poniedziałek, 19 lutego 2024 r. 

Złoty chłopak – 2 sezon – o czym będzie? 

Wiadomo, że 1 sezon serialu zakończy się tragiczną w skutkach strzelaniną z udziałem Saffeta i Tarrika. Jedną z jej ofiar zostanie sam Ferit, który natychmiast przewieziony zostanie do klinki medycznej w Stambule. 

Seyran będzie już pewna, że chce tworzyć związek z Feritem. Niestety, nie wszyscy będą przychylni tej relacji. Rodzina Korhanów, w tym Gülgün, będzie miała za złe dziewczynie, że sprowadza nieszczęście na chłopaka. Korhanowie boją się, że stracą kolejnego potomka. 

Złoty chłopak streszczenie

Kazim dalej zamierza mieszać w życiu swoich córek. Postanawia, że wykorzysta miłość Ferita oraz Seyran po to, by samemu mieć z tego zyski. Seyran i Ferit myślą natomiast o tym, by ponownie się pobrać. 

W serialu pojawią się też nowi bohaterowie – do miasta przybywa córka Halisa, Nükhet, a także jego wnuk – Kaya. 

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Upi鏎 w moherze
Iwona Banach
Upi鏎 w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Po瞠gnanie z ojczyzn
Renata Czarnecka ;
Po瞠gnanie z ojczyzn
Sprawa lorda Rosewortha
Ma貪orzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemno軼i
Andrzej Pupin
Szepty ciemno軼i
Gdzie s造cha szepty
Kate Pearsall
Gdzie s造cha szepty
G鏎alskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskid闚 Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
G鏎alskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskid闚 Zachodnich
Zr鏏my sobie szko喚
Miko豉j Marcela
Zr鏏my sobie szko喚
Opowie軼i o kolorach
Nadine Debertolis
Opowie軼i o kolorach
Poka wszystkie recenzje