Zranione ptaki – co wydarzy się w 63 oraz 64 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-06-21 09:41:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nadchodzący 63 i 64 odc. Zranionych ptaków: Omer stara się skłonić Leventa, aby dalej próbował nakłonić Meyrem do powrotu, a coraz większe napięcie oraz presję na nią nakłada zadłużony wciąż Durmus. Jego sytuacja również nie poprawiła się specjalnie. Co wydarzy się w najbliższym 63 i 64 epizodu?

Obrazek w treści fot. Konevi z Pixabay

Zranione ptaki – opis 63 odcinka serialu

W 63. odc. Zranione ptaki Levent ponownie przeprasza Meyrem, ale to nie wystarcza, aby przekonać ją do powrotu do rezydencji. Omer po jego porażce i tak nakłania go do tego, aby spróbował ponownie przekonać jego siostrę do zmiany swojej decyzji. Ayse i Cemil decydują się zainterweniować, organizując okazję do spotkania pomiędzy obojgiem.

Tekin natomiast próbuje skłonić dziewczynę, aby przyjęła jego ofertę pracy w swojej firmie.

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Nie mogąc tego osiągnąć, wykorzystuje swoją pozycję, spłacając długi Durmusa w zamian za to, aby i on naciskał na swoją córkę, by ta dołączyła do spółki swojego finansowego wybawcy...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 63 odcinek serialu?

Premierowa emisja 63 odc. Zranionych ptaków odbędzie się we wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godzinie 18:45 na antenie stacji TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 62 oraz 63 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 64 odcinka serialu

W 64. odc. Zranionych ptaków Omer ucieka z oczu Cemilowi oraz Ayse, a po kilku chwilach Meyrem uznaje, że chłopiec mógł wpaść do wody. Levent z miejsca wskakuje do niej, aby odnaleźć go.  Po chwilce chłopiec się odnajduje, jak się okazuje, szybko pobiegł, próbując złapać motyla. Próba uratowania chłopca co prawda okazała się niepotrzebna, ale spowodowała, że przedsiębiorca dość mocno się przeziębił. W dodatku jego działanie nie spowodowało, że siostra kilkulatka nie skłania się ku kolejnym namową do ponownego zamieszkania w rezydencji.

Tekin chce oddać dzieci pod "opiekę" przestępcy znanego jako Kulawy Kamil. To słyszy Błotnik, który namawia pozostałą część grupy do ucieczki. W tym czasie Durmus coraz mocniej naciska na swoją córkę, aby ta złamała się i przyjęła ofertę swojego wierzyciela.

Czytaj również: Specjalista - Jak dokonać zemsty po latach?

W domu Melis próbuje zaprezentować swoją relację z Levent jako niezwykle bliską, a nawet i intymną, by w ten sposób odrzucić zainteresowanie Meyrem. Dziewczyna pozostaje jednak podwójnie nieugięta, nie chce zostać u przedsiębiorcy, ale także odrzuca presję swojego ojca.

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 64 odcinek serialu?

Debiut 64. odcinka serialu Zranione ptaki zadebiutuje w najbliższą środę, 22 czerwca 2022 r. o 18:45 na stacji TVP 1. 64 epizod będzie można ujrzeć także poprzez platformę VOD TVP.

Czytaj również: Bella Germania – podzielony na trzy części film obyczajowy, z cyklu „Zakochana Jedynka”

Zranione ptaki – książki

Tak jak wielokrotnie na łamach serwisu wspominaliśmy, Zranione ptaki to specyficzna, ale jednak kontynuacja znanej w również w Polsce serii Elif, koncentrująca się na nieco innym gronie głównych bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale tureckie, zranione ptaki, seriale tvp, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy