Zranione ptaki – co wydarzy się w 64 oraz 65 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-06-22 09:19:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nadchodzący 64 i 65 odc. Zranionych ptaków: Durmus coraz mocniej naciska na Meyrem, podczas gdy Tekin ma wielki problem z dziećmi, które zdecydowały się uciec na wieści o przekazaniu ich niejakiemu Kulawemu Kamilowi... Co wydarzy się w najbliższym 64 i 65 odcinku?

Obrazek w treści fot. Ante Samarzija on Unsplash

Zranione ptaki – opis 64 odcinka serialu

W 64. odc. Zranione ptaki Omer ucieka z oczu Cemilowi i Ayse, a po kilku chwilach Meyrem jest przekonana o tym, że chłopczyk zapewne wpadł do wody. Levent błyskawicznie do niej wskakuje nie wiedząc, że po kilku chwilach młodzieniec pojawia się, tłumacząc, że się zgubił podczas gonienia motyla. Przedsiębiorca mu wybacza, ale okupił swój gest złapaniem przeziębienia. 

W rezydencji ma się nim chwilowo zaopiekować Meyrem, ale szybko sytuację spostrzega Melis, próbująca ją odsunąć oraz wyraźnie podkreślić, że rzekomo ma ją i Leventa łączyć intymna relacja. Kilka chwil wcześniej siostra Omera nie zgadza się powrócić do rezydencji. Tekin natomiast decyduje, że dzieciakami ma się teraz zająć Kulawy Kamil.

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Słysząc to Błotnik wada w panikę, udaje się do reszty grupy i zachęca ich do ucieczki, nim wpadną w ręce słynnego przestępcy. Durmus postanawia naciskać coraz mocniej na córkę, aby ta złamała się i przyjęła ofertę Tekina, ta jednak pozostaje nieugięta...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 64 odcinek serialu?

Premierowa emisja 64 odc. Zranionych ptaków odbędzie się w środę, 22 czerwca 2022 roku o godzinie 18:45 na antenie stacji TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 63 oraz 64 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 65 odcinka serialu

W 65. odc. Zranionych ptaków Tekin próbuje ze swoimi ludźmi odnaleźć dzieci, a te udają się do Meyrem z prośbą o przechowanie im. Dziewczyna, poznając ich historie, postanawia poprosić Ayse, aby ta znalazła dla nich odpowiedni dom dziecka. Niebawem odwiedzają ją Omer oraz Levent, chłopiec jedynie przez chwilę utrzymuje w tajemnicy obecność rówieśników na miejscu.

Melis, aby zdobyć serce Leventa, postanawia w swoją grę wciągnąć Bahadira, oferując mu opowieść o swojej nieszczęśliwej i nieodwzajemnionej miłości. Ten obiecuje, że pomoże szwagierce. Levent dowiaduje się natomiast o przybyciu ptaków do domu siostry.

Czytaj również: Wkręceni – przypadkowa zamiana ról

Dzieciaki uciekają przed przedsiębiorcą, ale udają się do Omera z prośbą o ukrycie ich. Meyrem w desperacji obiecuje Tekinowi, że zgodzi się przyjąć jego ofertę, jeżeli tylko odda dzieciaki...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 65 odcinek serialu?

Debiut 65. odcinka serialu Zranione ptaki zadebiutuje w zbliżający się czwartek, 23 czerwca 2022 r. o 18:45 na stacji TVP 1. 65 epizod będzie można ujrzeć także poprzez platformę VOD TVP.

Czytaj również: Szczygieł (The Goldfinch) – dramat oparty na powieści o takim samym tytule, niebawem na Netflix

Zranione ptaki – książki

Tak jak wielokrotnie na łamach serwisu wspominaliśmy, Zranione ptaki to specyficzna, ale jednak kontynuacja znanej w również w Polsce serii Elif, koncentrująca się na nieco innym gronie głównych bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale tureckie, zranione ptaki, seriale tvp, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy