Zranione ptaki – Co zdarzy się w 92 i 93 odcinku popołudniowego, tureckiego serialu na antenie TVP 2?

Data: 2022-08-02 09:19:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najbliższych odcinkach 92 oraz 93 serialu Zranione ptaki: Meyrem nie udaje się porozmawiać z nim oraz Omerem na temat przeszłości chłopczyka i ich losów, nieświadomie Ayse oraz Cemil zbliżają się do siebie. Co ma się wkrótce wydarzyć w 92 i 93 odc.?

Obrazek w treści fot. Pexels z Pixabay

Zranione ptaki – opis 92 odcinka serialu

W nadchodzącym odcinku 92 serialu Zranione ptaki Meyrem wciąż nie zdołała wyjaśnić przeszłości Omera, cały czas ktoś lub coś przerywa ten proces. Levent w tym czasie zamawia zaręczynowy pierścionek dla niej! Bedriye raduje się z nieporozumień w relacji Ayse i Cemila, chce poprzez wybielacz i koszulkę wnuka, podgrzać jeszcze mocniej atmosferę.

Levent zwierza się Ulviye, że chce ponownie założyć rodzinę, nie wspominając o tym, która z dziewczyn będzie jego wybranką.

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Melis przechwytuje zaręczynowy pierścionek dla Meyrem, przez co Metehanoglu postanawia zmienić swoje plany. Nurgul nastawia Durmusa przeciwko Neriman...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 92 odcinek serialu?

Epizod 92 zadebiutuje już w zbliżający się wtorek, 2 sierpnia 2022 o godz. 18:45 za pośrednictwem anteny telewizji TVP 2.

Czytaj również: Zranione ptaki – Co zdarzy się w 91 i 92 odcinku popołudniowego, tureckiego serialu na antenie TVP 2?

Zranione ptaki – opis 93 odcinka serialu

W zbliżającym się 93 odcinku Zranione ptaki Levent ma już dosyć zachowania Melis, nagle... zaskakuje ją domaganiem się opuszczenia przez nią rezydencji. Ta początkowo udaje niezwykle dotkniętą, ale w gruncie rzeczy nie zamierza tego uczynić, planując względną zemstę. Ayse oraz Cemil nie odczuwają nawet, jak oboje zbliżają się do siebie, stając się coraz silniejszą parą. Oboje wkrótce odkrywają, jaki był plan Bedriye na rozbudzenie pomiędzy nimi nowego konfliktu.

Neriman, aby się zemścić, decyduje się powiedzieć Meyrem, że Nurgul ma mieć w planach wywiezienie Omera do Niemiec, jednocześnie skutecznie dąży do udobruchania miłej i naiwnej wciąż dziewczyny.

Czytaj również: "Szybki jak śmierć" – niebezpieczny biznes

Nurgul oraz Neriman mają fatalne relacje, niemalże dochodzi do brutalnej awantury. Levent natomiast próbuje wesprzeć się Omerem w próbie oświadczyn z Meyrem, Melis pragnie zatrzymać to zdarzenie! Strach myśleć, czym to się może zakończyć...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 93 odcinek serialu?

Telewizja Polska premierowo wypuści 93. odcinku serii Zranione ptaki w środę, 3 sierpnia na TVP 2 o tradycyjnie o 18:45. Odcinek 93 pojawi się na VOD TVP.

Czytaj również: Na krawędzi – przestępcy zamiast rozbitków

Zranione ptaki – książki

Wielokrotnie wspomniana przez nas od ponad dziewięćdziesięciu odcinków seria Zranione ptaki jest powiązana z wcześniej emitowanym serialem Elif, również wywodzącym się z Turcji. Najistotniejszymi bohaterami tej serii została odmienna grupka postaci. Wolny czas może zagospodarować Wam książka Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej za sprawą wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Powieść „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można tu zakupić:

Tagi: seriale tureckie, zranione ptaki, seriale tvp, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy