Zranione ptaki – Co zdarzy się w 93 i 94 odcinku popołudniowego, tureckiego serialu na antenie TVP 2?

Data: 2022-08-03 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najbliższych odc. 93 i 94 serialu Zranione ptaki: niespodziewanie uczucia coraz mocniej łączą Cemila oraz Ayse, Levent chce się oświadczyć Meyrem, tymczasem Melis zawiązuje z Tekinem bliższą współpracę, aby powstrzymać to zdarzenie... Co ma się wkrótce wydarzyć w 93 oraz 94 epizodzie?

Obrazek w treści fot. Çağlar Oskay on Unsplash

Zranione ptaki – opis 93 odcinka serialu

W najbliższym odcinku 93 serialu Zranione ptaki Levent ma dość zachowania Melis, nagle... zaskakuje ją domaganiem się opuszczenia rezydencji. Kobieta udaje niezwykle cierpiącą z tego powodu, ale od początku nie zamierza tego uczynić i rozpoczyna spikowanie pod kątem brutalnej zemsty. Cemil i Ayse nie czują nawet, jak mocno się do siebie zbliżają w wyniku działań Bedriye.

Neriman, by się zemścić, postanawia zasugerować Meyrem, że Nurgul zamierza wywieźć Omera do Niemiec. Jednocześnie stara się udobruchać naiwną i niczego nieświadomą dziewczynę.

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Nurgul i Neriman mają kiepskie relacje, ba jest naprawdę blisko sporej awantury. Levent stara się poprosić Omera o pomoc, przygotowując się do oświadczyn. Melis widząc to, postanawia wykorzystać tę sytuację do zemszczenia się!

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 93 odcinek serialu?

Odcinek 93 ukaże się już w następną środę, 3 sierpnia 2022 o godz. 18:45 za poprzez antenę TVP 2.

Czytaj również: Zranione ptaki – Co zdarzy się w 92 i 93 odcinku popołudniowego, tureckiego serialu na antenie TVP 2?

Zranione ptaki – opis 94 odcinka serialu

W zbliżającym się 94 odcinku Zranione ptaki Melis informuje o planach wyprowadzki, ale to tylko zmyłka przed zrealizowaniem jej planu, w którym stara się pozyskać jeszcze większą pomoc ze strony Tekina. Ten ma jednak swój pomysł oraz zamiary. Oboje jednak nie chcą dopuścić do zawiązania się związku Meyrem oraz Leventa.

Metehanoglu z malutkim Omerem przygotowują się do oświadczyn, natomiast Dogan jest święcie przekonany o tym, że Ayse ma być w ciąży. Kupienie ubranek dla dziecka rozbudza gniew rywala Cemila.

Czytaj również: Na ścieżce ku desperacji... – Zama

Levent już prawie oświadczył się Meyrem gdy... całość zostanie przerwana przybyciem Nurgul oraz Melis!

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 94 odcinek serialu?

TVP debiutancko wypuści 94. odc. serii Zranione ptaki w najbliższy czwartek, 4 sierpnia na stacji TVP 2 ponownie o 18:45. Epizod 94 trafi na VOD TVP.

Czytaj również: Dorwać byłą – Los ponownie połączy dziennikarkę i byłego stróża prawa!

Zranione ptaki – książki

Wielokrotnie na różne sposoby opisywana przez nas od przeszło dziewięćdziesięciu odcinków seria Zranione ptaki jest powiązana z wcześniej emitowanym serialem Elif, również wywodzącym się z Turcji. Najistotniejszymi bohaterami tej serii została odmienna grupka postaci. Wolny czas może zagospodarować Wam książka Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej za sprawą wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Powieść „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można tu zakupić:

Tagi: seriale tureckie, zranione ptaki, seriale tvp, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy