Alicja po drugiej stronie przyjemności

[Książka z prywatnej biblioteczki]

Kto jest fanem "Alicji w Krainie Czarów" ręką do góry? Przyznam się szczerze, że ta bajka miała w sobie coś, co mnie nie do końca przyciągało. Wręcz przerażało jako małą dziewczynkę. Czy retelling był równie przerażający?
   O, tak. Anna Langner zdecydowanie utrzymała napięcie do samego końca. Tę niepewność. Ten mrok. Tę tajemniczość tak dobrze znaną z oryginału. Dołożyła do tego gorące sceny uniesień czyniąc tę historię grzeszną i niegrzeczną. Idealną pozycją dla niegrzecznych czytelniczek.
    Pan D. , główny bohater, to człowiek skryty i posiadający jakiś mrok. Osnuty niewiadomą, która korci by ją odkryć.
   Alicja to dziewczyna pogubiona. Z domu nie wyniosła pożądanych wartości, co teraz w dorosłości pokazało jej silną stronę. Stała się odważna, waleczna, harda i złośliwa. Zadziorność pozwala jej igrać z ogniem, którego się nie boi. A to fajnie dobudowało fabułę.
    Na kartach powieści działa się magia. Dosłownie emocje szalały. Nuta tajemniczości, sekrety i tajemnice budziły zaintrygowanie i nie pozwoliły oderwać mi się od czytanej lektury.

Polecam

Informacje dodatkowe o Alicja po drugiej stronie przyjemności:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-02-22
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Alicja po drugiej stronie przyjemności

Kup książkę Alicja po drugiej stronie przyjemności

Wszystko, czego pragnę w te święta
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Wszystko, czego pragnę w te święta

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie...

Urlop z szefem. Niegrzeczna kolekcja. Tom 5
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Urlop z szefem. Niegrzeczna kolekcja. Tom 5

Nadęty szef, wspólny wyjazd poza miasto i mistyfikacja, która zmieni wszystko Błażej ma trzydzieści pięć lat i życie godne pozazdroszczenia. Praca we...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;