Córka Królowej Oceanu

Alosa wykonała powierzone jej zadanie. Poza odzyskaniem fragmentów mapy, która prowadzi do legendarnego skarbu uwięziła na swoim statku piratów, którzy wcześniej ją więzili. Jednak jej uwagę wciąż rozprasza bardzo atrakcyjny i niespodziewanie lojalny pierwszy oficer Riden, chociaż obecnie znajduje się pod jej rozkazami.

Nikczemny Vordan zdradza tajemnicę, którą ojciec Alosy trzymał w tajemnicy od lat. Dziewczyna wraz ze swoją załogą bierze udział w nieśmiertelni niebezpiecznym wyścigu . Jednak pomimo zagrożenia Alosa ma pewność, że dotrze do skarbu pierwsza, przed swoim ojcem.

Zakochałam się w tej powieści od pierwszego wejrzenia. Rozkochała mnie w sobie niesamowita okładka, jednak treści też niczego nie brakuje. Jestem zachwycona. Pokochałam obie części tej powieści. Zarówno "Córka królowej piratów", jak i " Córka królowej oceanu" zostaną w moim sercu na bardzo długo czas.

Powieść należy do literatury młodzieżowej.

Tricia Lavenseller znowu zachwyca kolejną częścią losów Alosy. To po prostu niesamowite, jak bardzo mnie wciągnęły obie części. Z chęcią przeczytałabym je ponownie.

Długo czekałam na drugą część "Córki króla piratów" i mogę szczerze powiedzieć, że ani trochę się nie zawiodłem i polecić ją każdemu.

Alosa jest niesamowitą bohaterką, która potrafi sama o siebie zadbać, podejmować trudne decyzje. Takie bohaterki kocham. Alosie z pewnością nie brakuje też pewności siebie.

Warto też zaznaczyć, że całość powieści dopełniał również wątek romantyczny. Nie mogłam się doczekać, jak to się skończy.

Informacje dodatkowe o Córka Królowej Oceanu:

Zobacz opinie o książce Córka Królowej Oceanu

Kup książkę Córka Królowej Oceanu

Zemsta Królowej Piratów
Tricia Levenseller0
Okładka ksiązki - Zemsta Królowej Piratów

Nie możesz obawiać się mroku, gdy sam jesteś czającym się w cieniu potworem. Osiemnastoletnia Sorinda, zabójczyni szczycąca się niesłychaną reputacją...

Córka Króla Piratów
Tricia Levenseller0
Okładka ksiązki - Córka Króla Piratów

,,- Pójdziesz z nami. - Myślę, że szybko się nauczysz, kapitanie, że nie lubię, gdy ktoś mi mówi, co mam robić." Wysłana na misję, by odnaleźć...