Okładka książki - Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem

Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem


Ocena: 6 (3 głosów)
opis

Lubicie naturę? 🌿 Świetnie się składa, bo już wkrótce na rynku pojawi się cudowna książka dla dzieci: "Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem". Wydana nakładem wydawnictwa @harperkids_polska.

Ta książka to skarbnica wiedzy o lesie. 🌳 Poznacie tajemnice grzybów i dowiecie się, jak działa leśny internet, odkryjecie sekret komunikacji drzew. 🌲 Przyjrzycie się jeleniowi szlachetnemu, szpakom, metamorfozie żaby i jelonka rogacza. 🪲 Znajdziecie się na kolorowej, kwietnej łące, pełnej pszczół, motyli, a nocą - latających ciem. 🦋 Zaciekawieni?

Dziewięć wierszowanych opowieści odkryje przed Wami, to co w przyrodzie najbardziej interesujące. 🍀 Lekkie, wpadające w ucho historie przekazują ogrom ciekawostek o życiu w lesie. Każda z nich jest odrębną historią, więc można czytać je w dowolnej kolejności. 👌 Autorka zadbała też o uporządkowanie wiedzy i po każdej opowieści dodała dokładnie opisane i rozrysowane ciekawostki. 👍 Gabby Dawnay "nie boi się" trudnych słów. Maluchy dowiadują się, czym jest mikoryza, fotosynteza czy spory. Choć pojęcia mogą na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane, to wyjaśnienia są naprawdę proste. 😉

Ta książkowa perełka jest prawdziwą ucztą dla małych miłośników przyrody. 👦 Ma twardą oprawę i okładkę zdobioną złocieniami. Pięknie się mieni w dłoniach. Szata graficzna to coś, co zdecydowanie ją wyróżnia. 😍 Bajkowe ilustracje, prosto z krainy wyobraźni są jednymi z piękniejszych, jakie widziałam w książkach dla dzieci. 👌One naprawdę zachwycają.

Dawka wiedzy o naturze zarówno dla małych, jak i dla dużych. 👩‍🦰 Krótkie historie o niesamowitej przyrodzie zaskakują ciekawostkami, ale nie przytłaczają informacjami - dlatego, zarówno młodszy, jak i starszy czytelnik patrzy na nie z podziwem. 👧 Polecam gorąco! ☺️

Informacje dodatkowe o Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2023-04-12
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788327673718
Liczba stron: 96
Tytuł oryginału: Everyday miracles
Dodał/a opinię: kulturadladzieci

więcej
Zobacz opinie o książce Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem

Kup książkę Cuda w lesie. Opowieści 5 minut przed snem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy