Jej wszyscy mężczyźni

❤❤❤Recenzja❤❤❤

Premiera 23.03.2022

„Jej wszyscy mężczyźni” – A. P. Mist

Ile jest w stanie znieść człowiek ? Ile upokorzeń, uderzeń i strachu może przyjąć na siebie bezbronna kobieta ? Czy jej walka wreszcie przyniesie oczekiwane skutki ?

Alicja, kobieta mocno poturbowana przez życie. Jeden wybór spowodował wiele lat cierpień. Każda sekunda spóźnienia była karana bólem i cierpieniem. Zastraszona nie umiała odejść. Wszystko co złe brała na swoje barki. Ciężko pracowała żeby prowadzić skromne życie. Wiele razy udowadnia jaka jest silna i waleczna. To co ją spotkało, to tragedia, ale ona nigdy się nie poddała. A kiedy wreszcie udało jej się uwolnić, to może dać sobie szczęście. Poznaje wiele intersujących ludzi i stara się żyć chwilą. Ale to wcale nie oznacza, że jej życie wreszcie się ułożyło. Nic bardziej mylnego.

Jędrzej, został poturbowany w inny sposób, mniej boleśnie niż Alicja ale nadal to boląca rana. Przez to stał się zimny i oschły. Nie cieszy się życiem tak jak dawniej. Ma w sobie jednak nutkę opiekuńczości i troski. Nie naciska na nikogo tylko czeka na to kiedy osoba sama się otworzy. Sam potrafi oddać siebie całego i mocno to udowodni.

Życie Alicji nie było usłane różami. Wiele lat tyrani odbija na jej ciele i psychice wielkie piętno. Jednak zawsze się podnosi i idzie dalej. W końcu ma dla kogo. Nie jestem w stanie znieść tego co ta kobieta przeszła. Wiele razy miałam łzy w oczach, a nawet zdarzył się mały wybuch. Tyle złych emocji, strachu i cierpienia mocno potrafi się odbić. Miałam wielką ochotę jej pomóc, nawet przytulić i powiedzieć, że będzie jeszcze dobrze.

Jej wszyscy mężczyźni to historia Alicji, która uwalnia się od męża tyrana i wreszcie zaczyna żyć pełnią życia. W jej życiu zaczynają pojawiać się nowe osoby. Jedne mają dobre zamiary a inne niekoniecznie. To dzięki nim Alicja wreszcie poczuje przedsmak szczęścia.

Autorka w swojej historii zawarła bardzo trudny temat, a mianowicie życie z tyranem. Pokazuje jak życie takich osób wygląda. Jest pełne strachu, bólu i obawy przed nawet najmniejszym błędem. Czułam fizyczny i psychiczny ból, za każdym razem kiedy…. aż ciężko to wymówić. To co się tam działo przechodzi ludzkie pojęcie.
Pokazuje także drogę do odbudowy siebie i swojego szczęścia. Powoli z każdym dniem, uśmiech na twarzy jest coraz większy. Pewność siebie wraca, a dni stają się cieplejsze i lepsze. Krótkie romanse otwierają drzwi do nowych doznań, czasem są rozczarowaniem, ale każdy czegoś uczy.

Autorka pisze niebywale ciekawie i interesująco. Dobrze poradziła sobie z trudnym tematem. Pokazała zarówno bolesne chwile, jak i te dobre. Bohaterowie obdarowani przez los wielkimi trudami, z charakterami, które mogą uratować.

Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Będzie brutalnie i boleśnie, co nie znaczy, że odrobiny słodyczy nie będzie. Zapraszam Was więcej na gorzko-słodką historię, w której łzy lecą ciurkiem, ale kiedy wyjdzie słońce to uśmiech zawita na dobre/ do czasu.

9,5/10 🔥

Informacje dodatkowe o Jej wszyscy mężczyźni:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-03-23
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Jej wszyscy mężczyźni

Kup książkę Jej wszyscy mężczyźni

Serce pierwszego kontaktu
A.P. Mist0
Okładka ksiązki - Serce pierwszego kontaktu

Melania wyjeżdża na studia, pozostawiając całe swoje życie i najlepszego przyjaciela. Niedługo później wydarza się coś, co sprawia, że dziewczyna postanawia...

Nie zbliżaj się
A.P. Mist0
Okładka ksiązki - Nie zbliżaj się

Co się stanie, kiedy zderzą się ze sobą dwa odmienne światy Ona, córka szanowanych, światowych architektów, i on, nieślubny syn groźnego trójmiejskiego...