Fajna, lekka i przyjemna książka, w której przenosimy się do śnieżnych klimatów górskich. Stara chatka oddalona od cywilizacji skrywa niejednego trupa. Pięć przyjaciółek ze szkolnych ław, po 20 latach spotyka się w tych zimowych dniach przed świętami. Każda inna, z własnym bagażem doświadczeń, charakterem i poczuciem własnej wartości. Ich relacja początkowo bardzo drętwa, z czasem rozkręca się. Przypadkowi towarzysze, a później mężowie dostarczają kobietom wrażeń. Powieść jest ciekawa, pozwala oderwać się od codzienności, a ilość śniegu, zaspy i odcięcie od świata stwarzają niesamowitą atmosferę. Zakończenie dość oryginalne. Polecam
Wydawnictwo: Emocje
Data wydania: 2024-10-16
Kategoria: Obyczajowe
ISBN:
Liczba stron: 376
Dodał/a opinię:
marzenka0505
Czy pamiętacie Anię i Marcina z "Kocham cię mimo wszystko"? Po burzliwym roku walki o szczęście w końcu mogą się cieszyć z wymarzonego małżeństwa. Gdy...
Pewnego dnia trzydziestopięcioletnia Beata po prostu musi wejść do sklepu po ogromną tabliczkę ulubionej czekolady. Nie zważa na kpiące spojrzenia innych...