Ona

„(…) czasami miłość trzeba sobie perfidnie zorganizować”.

Co się stanie, kiedy jeden z najlepszych polskich autorów mrocznych pcychothrillerów, napisze thriller erotyczny..?

Ja wiedziałam, że to może być ciekawe. Po dziś dzień, dzięki lekturze pewnej książki Jego autorstwa, wiem, że gdy jak mąż bierze do ręki żelazko – lepiej opuścić ten lokal. Tym razem obyło się bez tego typu romantycznych „gadżetów”. Było za to frywolnie, seksownie, zmysłowo i zabójczo.

Bo ONA jest kobietą idealną. Ma na imię Alicja. Jest niewysoką szatynką o zielonych oczach i zniewalającym uśmiechu. Jest przy tym „dziewczyną z sąsiedztwa” i miłością od pierwszego wejrzenia JEGO – kiedyś pucołowatego wyalienowanego chłopczyka, niesfornego podglądacza, a dziś „gorącego towaru”, niemal „aktora z pornola” ze hajsem, skórą, furą i komórą.

ON przez lata cierpliwie przygotowywał się do batalii o zdobycie jej serca i ciała.. I teraz jest właśnie ten moment. Jego żądzy spełnienia nie jest w stanie zgasić nawet Może Śródziemne. I nie ważne, że ONA za chwilę wychodzi za mąż za innego.. i również skrywa przed światem swój uwierający sekret.

„ONA” – thriller erotyczny.

Autor częstuje nas tu pokręconymi wynurzeniami podmiotu lirycznego, epickimi tajnikami jego sposobu postrzegania świata, dramatyzmem postępowania. Kokietuje chorą obsesją, pornograficznymi odlotami, seksualnymi aktami i obłąkanym umysłem.

W ogóle nie wzięłam tego wszystkiego na poważnie (choć myślę zupełnie poważnie, że taka historia lub jej „wariacje” mogłyby lub może i mają miejsce np.: w Częstochowie) i bawiłam się przednio.

Panie Adrianie, uważam, że ten eksperyment pisarski się udał, choć wzniecił wiele emocjonalnych „wybuchów”.. i może właśnie dlatego.

Było erotycznie i mrocznie, proporcjonalnie i niebanalnie, zaskakująco i kreatywnie.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Ona :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: Anna Biarda

Zobacz opinie o książce Ona

Kup książkę Ona

Trochę mi żal Dafne, ale wojna wymaga ofiar. Pokonałem strach, pobiłem twardszego od siebie, przetrwałem. Jestem ciebie godzien, Alicjo. Już wkrótce będziemy razem i nic nas nie rozdzieli.

Oczy lęku
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Oczy lęku

Nigdy nie wiesz, kto cię obserwuje… Fabian Olszewski ma pomysł na dochodowy, nielegalny biznes. Sam jednak nie da rady go poprowadzić. Gdy przypadkiem...

Dziedzictwo zbrodni
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Dziedzictwo zbrodni

Dominik  wraz z ojcem prowadzą nietypowy biznes – są płatnymi zabójcami. Najnowsze zlecenie to czteroosobowa rodzina Grabowskich. Dotychczas...