Pod przykrywką: Bromance

Tom 2 cyklu Bromance Book Club

Książka praktycznie czyta się sama. Napisana jest tak lekko i przyjemnie. Prosty język, dużo dialogów i mnóstwo dobrego humoru to na pewno duże plusy. Bohaterowie również są ciekawi, mają dużo zalet, ale nie pozbawieni wad.  I im też zdarzają się wpadki. Klub książki zwrócił moją uwagę. Składa się z samych facetów, którzy czytają romanse. A jak któremuś z nich dzieje się krzywda to stają za nim murem. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego:)

Chociaż książka jest napisana lekko i nie brak w niej humoru, to porusza bardzo ważny problem jakim jest molestowanie w pracy. Wiele kobiet jest zastraszanych, boją się stracić pracę Dlatego milczą i pozwalają siebie tak traktować. Jednak tak na prawdę nikt nie może czuć się bezkarny. Nawet największy celebryta.

W książce nie mogło zabraknąć wątku romantycznego. I chociaż jest przewidywalny jednak nie psuje radości z czytania.

Książka jest drugą częścią serii Bromance , ale spokojnie można ją czytać bez znajomości części pierwszej. Ja pierwszej części nie  czytałam i mam w planie to nadrobić:)

Informacje dodatkowe o Pod przykrywką: Bromance:

Kup książkę Pod przykrywką: Bromance

Klub książki: Bromance
Lyssa Kay Adams0
Okładka ksiązki - Klub książki: Bromance

Pierwsza zasada klubu książki: nie rozmawiasz o klubie książki. Małżeństwo Gavina Scotta ma poważne problemy. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona udawała...