Powiedz, że mnie chcesz

Początkowo spokojna,przewidywalna historia z biegiem poznawanych wydarzeń nabiera tempa,aż w pewnym momencie wszystko rozsypuje się w drobny mak…Gdy czytałam pojawiły się w moich oczach łzy wraz z nasuwającym się pytaniem-dlaczego?
Wiele emocji dostarcza nam ta lektura.Życie potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.Przynieść łzy i cierpienie ze straty na która czekało się z niecierpliwością.Najgorsze później jest gdy nie ma się wsparcia drugiej osoby,która zamyka się na otaczający świat.Wtedy pogłębia się swój ból.
Bardzo podobała mi się częste pojawienie się Presley z poprzedniego tomu serii.Wnosi do powieści wiele dobrego,pocieszając w trudnych chwilach Angie.

Główni bohaterowie są pozytywnymi i bardzo ciepłymi osobami,dzięki temu w szybki sposób można ich polubić i trzymać kciuki za wspólna przyszlość.

Pozytywnie zaskoczyła mnie książka.Jest swoistym drogowskazem,co robić,aby nie zawieść ukochanej osoby w chwili cierpienia i bólu.

Spędzenie z książka czasu uważam za bardzo miły i wyjątkowy.Dlatego gorąco polecam Wam ja przeczytanie i poznanie historii Angie i Wyatt’a

Informacje dodatkowe o Powiedz, że mnie chcesz:

Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Data wydania: 2019-06-05
ISBN: 978-83-65830-78-4
Tłumaczenie: Kinga Składanowska
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Powiedz, że mnie chcesz

Kup książkę Powiedz, że mnie chcesz

Powiedz, że zostaniesz
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Powiedz, że zostaniesz

Autorka bestsellerów New York Times, Corinne Michaels powraca z pełnym emocji romansem o drugich szansach. Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył...

Conviction
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Conviction

Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Jeżeli myślisz, że zakończenie Consolation zwalało...