Powiedz, że mnie chcesz

Data wydania: 2019-06-05
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-65830-78-4
Tłumaczenie: Kinga Składanowska

Corinne Michaels, autorka bestsellerów Consolation, Conviction, Powiedz, że zostaniesz, powraca z nowym romansem.

Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera, podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu.

Jesteś wszystkim o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić. Jesteś wszystkim na co czekałam.

Nie ma mowy żebym zakochała się w Wyatt'cie Henningtonie. Może w całości zachować dla siebie ten swój południowy akcent, nieodparty uśmiech i teksty, którymi podrywa dziewczyny. Popełniłam błąd śpiąc z nim nie tyle raz, co dwa razy. Nie jestem aż tak głupia, żeby dać mu okazję na trzecią rundę, szczególnie po tym jak zostawił mnie w środku nocy żebym sama odnalazła drogę do wyjścia. Przyrzekłam sobie wrócić do Filadelfii i zapomnieć o nim. Jednak łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Kiedy lekarz informuje mnie, że zgarnęłam nagrodę drugich drzwi, zawieszam swoje życie i wracam do Bell Buckle. Daję nam trzy miesiące i jeśli w tym czasie się nam nie uda, znikam. Problem polega na tym, że kiedy wszystko obróci się przeciwko nam, wreszcie przekonam się, czy mu na mnie zależy, czy jednak moje obawy były uzasadnione...

Tagi: Romans

Kup książkę Powiedz, że mnie chcesz

Opinie o książce - Powiedz, że mnie chcesz

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2020-07-30, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2019-10-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 2019,

Angie źle się czuje.  Boi się lekarzy, bo w jej rodzinie występował rak i niszczył ich. Tak było z jej matką która odsunela się od córki i traktuje ją z pogardą.  Jednak Angie poszła na wizytę i dowiaduje się że jest w ciąży.  To jest dla niej szok, bo ojcem dziecka jest Wyatt, przystojniak z prowincji, który potraktował ją jak jednorazowa przygoda. Boi się samotnie wychowywać dziecko, jednak wie że musi powiedzieć Wyatt'owi że będą mieć dziecko. Jej przyjaciółka Presley jest szczęśliwa gdy dowiaduje się że Angie przyjeżdża i jest w ciąży.  Chce żeby była jak najbliżej.  Na spotkanie również przybywa Wyatt, chce porozmawiać z Angie o ich wspólnej nocy. Wyjaśnia dlaczego nie było go z samego rana.  A ona mówi mu swój powód przyjazdu. Najpierw jest w szoku, lecz potem bierze odpowiedzialność i mówi że zaopiekuje się nią i dzieckiem.  Angie nie chce tu zostawać,  bo ma swoją firmę w mieście,  i nie chce żeby Wyatt tracił swoje życie z poczucia obowiązku.  Jednak on przekonuje ją że może ich coś łączyć więcej niż dziecko. Dają sobie 3 miesiące aby Angie przekonała się do niego i jego uczuć.  Z dnia na dzień Angie bardziej ciągnie do Wyatta i nie może bez niego usiedziec w domu. Ciągle o nim myśli,  zastanawia się co z robić z cukiernia gdyby u niego została.  Zakochuje się w nim.  Kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku mają wypadek i Angie traci dziecko. Wyattateż traci bo nie chce z nią być,  odsuwa się od niej A po pijaku wyrzuca ze swojego życia.  Kiedy na drugi dzień Presley wygarnia mu jego głupotę wie że popełnił błąd i musi walczyć o Angie. Wynajmuje mieszkanie obok Angie.  Codziennie rano daje jej ulubioną kawę i odprowadza do pracy. Pokazuje że stara się o nią i prosi o wybaczenie. Wreszcie Angie mieknie i wyznaje mu że dalej to kocha . Na szczęście wracają do domu Wyatta i tam są szczęśliwi.

Bardzo dobra książka. Sporo emocji. Na pewno przeczytam kolejną książkę autorki.

Beloved. Belonging duet
Corinne Michaels; 0
Okładka ksiązki - Beloved. Belonging duet

Bestsellerowa autorka Corinne Michaels powraca z nową powieścią z jej bestsellerowej serii „Salvation”. Pokochaliście Consolation i Conviction...

Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch