Ta noc jest nasza

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-05-11
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328721050
Liczba stron: 384
Tytuł oryginału: We Own Tonight

Ocena: 5 (1 głosów)

Chcę ciebie. Chcę tego. Chcę nas.

Nie jestem typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jestem kobietą, która upiłaby się na koncercie tylko po to, by wylądować w łóżku ze swoim idolem z dzieciństwa, Elim Walshem.

A jednak tak właśnie się stało.

Co ma począć dziewczyna, która ma na koncie taki wybryk? Powinna natychmiast uciec. W pośpiechu zbieram więc swoje rzeczy i zostawiam tego niezwykle pociągającego, charyzmatycznego mężczyznę, z którym uprawiałam swój najlepszy seks. W moim poplątanym życiu nie ma miejsca dla jego przepięknych oczu, zawadiackiego uśmiechu i umięśnionego ciała. Mam dość problemów.

Zapomniałam mu o tym powiedzieć.

Eli jednak okazuje się nieugięty w swych staraniach. Dobija się do zatrzaśniętych na głucho wrót mojego serca i robi wszystko, by udowodnić, że wbrew temu, co myślałam, jest mężczyzną moich marzeń. Gdy mój świat legnie w gruzach, pomoże mi poskładać go na nowo. Zupełnie wbrew sobie zakochuję się w nim na zabój.

Eli sprawił, że uwierzyłam, że nic nas nie rozdzieli.

Pragnę, by tamta noc trwała wiecznie...

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Ta noc jest nasza

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Ta noc jest nasza

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-06-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
'We own tonight', bo tak brzmi tytuł tej książki w oryginale, to moja miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochałam się w tej historii, od niej rozpoczęłam swoją podróż z Corinne i jestem przeszczęśliwa, że mogę trzymać w ręku jej polską wersję. Być może ta książka tak mocno do mnie trafiła także z uwagi na to, że jestem z tego pokolenia, które słuchało boys bandów, więc jak najbardziej rozumiem fascynację głównej bohaterki i jej koleżanek. I nie, to nie mija z wiekiem, to taki guilty pleasure, który zamienia kobietę w jej nastoletnią wersję gdy usłyszy pierwsze takty ukochanej piosenki. Toteż absolutnie i nieodwołalnie identyfikując się z bohaterką, polecam tę książkę! A teraz może parę słów o tym, co znajdziemy w środku Heather jest policjantką i już dawno zapomniała jak to jest zwyczajnie się wyluzować. W pracy zawsze musi być gotowa na każdą sytuację, nieść pomoc ale i być wyznacznikiem sprawiedliwości. Gotowa do działania jest jednak nie tylko na drodze zawodowej, bowiem jej życie prywatne to dla niej także ogromne wyzwanie. Choć od jej rozwodu minęły lata, skutecznie nadszarpnęło to jej pewność siebie i poczucie kobiecości. W całości poświęca się opiece nad siostrą, z którą stara się spędzać jak najwięcej chwil, póki mogą cieszyć się swoim towarzystwem. Żyje dla niej, zapominając o sobie. Ma trzy oddane przyjaciółki, które starają się raz na jakiś czas urozmaicić jej egzystencję i odciągnąć myśli od trosk, których jej nie brakuje. Jednak w jej życiu od dawna nie ma już promieni słońca, których potrzebuje każdy bez wyjątku. Jedna noc, jeden koncert ukochanego zespołu z czasów nastoletnich, miały być formą zapomnienia. Nie przewidziała, że może się to potoczyć tak nieoczekiwanie. Eli Walsh przyzwyczaił się już do statusu celebryty. Od osiemnastego roku życia znajduje się na świeczniku, najpierw za sprawą jego zespołu Four Blocks Down, obecnie także z uwagi na dobrze rokującą karierę aktorską. Nie cieszy się krystalicznym wizerunkiem w mediach, lecz zdaje się tym nie przejmować. Ma świadomość uwielbienia fanek (z którego wielokrotnie korzystał), częstego goszczenia na stronach plotkarskich czy towarzystwa paparazzi. Świadomy tego, jakie życie wybrał stara się nie narzekać, choć wie, że status gwiazdy sprawia, że skazuje się poniekąd na samotność lub relacje bez głębi i znaczenia, skupione na jego sławie i fortunie. Normalności zaznaje w otoczeniu rodziny, która chyba jako jedyna zna jego prawdziwą twarz. Wkrótce jednak ma ją także poznać szalona fanka z koncertu, która zdaje się być odporna na jego urok osobisty.

"Ta noc jest nasza" to książka, którą czyta się jednym tchem. To nie jest tylko romans, w którym opowiedziana zostanie historia miłości ludzi z dwóch skrajnie różnych środowisk, których więcej dzieli, a łączy jedynie nieposkromione uczucie. To także piękna opowieść o sile przyjaciół i rodziny w życiu. Ale przede wszystkim to zderzenie z nieuchronnym losem, który nie wybiera i często pozostawia po sobie jedynie pustkę. Autorka w znakomity sposób ukazała tu całą istotę mierzenia się z czymś wszechmocnym, na co nie ma wpływu ani miłość ani pieniądze- z powolnym odchodzeniem. To próba pogodzenia się z nadciągającą śmiercią i widmem żałoby, próba stoczenia bitwy także z samym sobą, by pokonać demony, które zjadają od środka. Nie brakuje tu szalenie wzruszających momentów oraz takich, które rozdzierają serce, choć teoretycznie powinniśmy być na nie przygotowani. Czy choroba może wstrzymać życie, a może tym bardziej powinna zachęcić do korzystania z tego, co nam pozostało? Jak zwykle z resztą, pod osłoną całkiem banalnej i trochę nawet bajkowej opowieści miłosnej, Corinne przemyca ważne kwestie, które poruszają do głębi. Uwielbiam tę książkę, jest naprawdę warta poznania i zakochania się w niej, bo jest jedyna w swoim rodzaju. Gorąco Was zachęcam do sięgnięcia po nią!

 

Link do opinii
Inne książki autora
Możemy mieć siebie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Możemy mieć siebie

Drugi porywający romans z serii Miasteczko Willow Creek Przed piętnastoma laty Stella Parkerson zakochała się na zabój w Jacku O'Donnellu, przyjacielu...

Conviction
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Conviction

Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Jeżeli myślisz, że zakończenie Consolation zwalało...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy